Doğal bir salon deneyimi: TRIBE SALONS

Kategori

Tribe Salons , Castle Towers alışveriş merkezinde inşa edildiği gibi doğal ve bütünsel saç ilkelerine dayanan bir başka salonun dördüncü şubesi. Bu salon zinciri, etik ve doğal markalara öncelik vererek, kullanılan ürünlerinde, ritüel deneyimlerinde ve sürdürülebilirliğin tüm yaklaşımında bir fark noktası olmasını sağlıyor.

Tribe, Aveda ile on yıldır ortak. Her iki marka da sosyal sorumluluk sahibi, çevreye duyarlı ürün ve hizmetlere odaklı, dolayısıyla bu salonların müşteriler için benzersiz ve önemli bir deneyim sağlaması çok da şaşırtıcı değil. Salon, odun yongalarından ve soya mürekkebinden yapılan tek kullanımlık havluların yanı sıra kullanılan mumlar ve çakra spreyleri sunarak, sadece hizmetin ötesinde genel bir duyusal deneyim yaratıyor.

Bu yeni alan, salon zincirinin Chatswood, Chastwood Chase ve Manly’deki konumları ile Sidney’in Kuzey Batı’sında daha da genişlemesine izin veriyor.

“Castle Towers, Sydney’deki en işlek merkezlerden biri. İstatistikler bölgede büyük nüfus artışı gösteriyor ve bu şu anda Castle Towers’ta bir istasyonu bulunan yeni Sydney Metrosu ile desteklenmiş. 

Yeni salon, salon markasının temel müşteri hizmetleri, bütünlük ve mükemmel kuaförlük yönlerine değer vermek üzere eğitilmiş altı kişilik samimi bir ekibe sahip. Estetik bir bakış açısıyla, salon eğri duvarlı, modern temiz bir çizgi sergiliyor. Gerçekten modern bir alan olarak, konukların randevularını rezerve edebilecekleri ve yönetebilecekleri bir otomatik check-in hizmetleri bile var.

Daha fazla bilgi için www.tribelifestyle.com.au adresini ziyaret edin.

Önerilenler

Benzer İçerikler