Burçlar: Burcunuz ve Saçınız Hakkınızda Ne Söylüyor?

Burçlar ve saçlar arasında bir ilişki var mı? Saçlarınızın burcunuz ve burcunuzun ait olduğu elementlerin özelliklerini taşıyor olabileceğini hiç düşündünüz mü?

ATEŞ GRUBU

Burçlar: Koç – Aslan – Yay

burçlar - ateş grubu

Dalgalı Saçlar

Bazen uyum sağlamayı tercih ediyorsunuz, oldukça esneksiniz ve yorucu çatışmalarla kendinizi yıpratmak yerine tutku ve arzularınızı sonraya erteliyorsunuz. Saçlarınızda da bu uyum ve esneklikten payını alıyor. uBağımsız, romantik, idealist ve tutkulusunuz. Arkadaşlarınızı dinlemeyi biliyorsunuz.

Kıvırcık Saçlar

İnsan ruhuna ilişkin keskin bir kavrayışla, kime ne zaman güveneceğinizi bilirsiniz. Ama aynı zamanda saçlarınız gibi romantik, esnek ve yumuşak olmayı da biliyorsunuz.

Düz Saçlar

Hayatınızda her şeyin net olmasını seviyorsunuz, saçınızın bunu mükemmel bir şekilde göstermesi tesadüf değil. Direkt ve iddialı… Hayat hakkında tutkulusunuz ve biraz macerayı ve keşfi seviyorsunuz. Bu macera ve keşif ruhu saç modellerinize de yansıyor. Farklı stilleri denemekten korkmuyor ve farklı modelleri başarıyla taşımayı beceriyorsunuz.

Kıvırcık Spiral Saçlar

Yeni deneyimlere açık, iddialı, ilham verici bir yapınız var, zor zamanlarda bile bir neşe ve güç sembolüsünüz İyimser biri olarak, tanıştığınız herkesi neşelendirmek için her zaman söylenecek doğru şeyi bilirsiniz.

TOPRAK GRUBU

Burçlar: Boğa – Başak- Oğlak

toprak

Dalgalı Saçlar

Sofistike ve  zarif bir duygusallığa sahipsiniz. Doğuştan bir sanatçı olarak, saçınıza fark yaratan o küçük ekstra dokunuşu nasıl katacağınızı biliyorsunuz. Canlı hissetmek için özgürlüğe ihtiyacınız var, ancak bu, kendinizi kısıtlanmış hissetmeyeceğiniz ciddi bir romantik ilişkiye açık olmadığınız anlamına gelmez. Her zaman mükemmel eşleşmeyi ararsınız. Aynı şey saç modeliniz için de geçerli!

Kıvırcık Saçlar

Saçınızın dalgaları gibi şehvetli ve öngörülemez bir zihin yapınız var. Aklınıza bir fikir geldiğinde, onu gerçekleştirmek için dağları bile hareket ettirebilirsiniz. Çoğu zaman doğallıktan yanasınız. Saçlarınızı da genellikle doğal haliyle kullanmayı tercih ediyorsunuz.

Düz Saçlar

Kendinizi daha az eleştirmelisiniz. Hazcı ve konformist bir kişiliğiniz var. Bu nedenle saçlarınızı rahat kullanabilmeniz sizin için bir öncelik.

Kıvırcık Spiral Saçlar

Aklınızın bir köşesinde bir fikir olduğunda, kimse onu sizden alamaz! Çok pratik, akılcı ve kararlısınız ama istediğinizi elde etmenin farklı yolları olduğunu biliyorsunuz, tıpkı dikkat çekici, biçimli saçlarınız gibi. Sosyal, arkadaş canlısı ve destekleyici olmanın yanı sıra hem aşkta hem arkadaşlıkta zaman ayırmaya değer olanları ve olmayanları ayırt etme yeteneğine sahipsiniz.

HAVA GRUBU

Burçlar: İkizler – Terazi – Kova

hava

Dalgalı Saçlar

Zeki, hızlı hareket eden, bazen biraz dağınık… İstediğinizde eski fikirlerden vazgeçip yenilerini kucaklayarak değişmeye hazırsınız. Saç şeklinizi belli aralıklarla değiştirmeniz, farklı stilleri denemeniz de bu yüzden. İletişim yeteneğiniz çok güçlü ve parçası olduğunuz her grupta parlıyorsunuz.

Kıvırcık Saçlar

Öğrenmeye çok açıksınız, bu nedenle saçınızda uygulayabileceğiniz seçenekleri öğrenmek için yeni trendleri ve moda akımlarını takip ediyor, bunları kişiliğinize uyacak şekilde kendinize uyarlamayı çok iyi biliyorsunuz. Arkadaş canlısı ve çekicisiniz. Popüler olmayı ve herkes tarafından sevilmek sizing için hiç de güç değil. Moda konusunda da birçok insana örnek oluyorsunuz!

Düz Saçlar

Özgürlük sizin için vazgeçilmez! Saçınız da rahat ve sade stiliyle tarzınızı tanımlıyor.

Kıvırcık Spiral Saçlar

Bilgiye hızlı eriştiğiniz için diğerlerinden daha hızlı hareket etme eğilimindesiniz. Ayrıca, trendleri özel bir şekilde yorumlama konusunda benzersiz bir yeteneğe sahipsiniz. Pek çok insan, esnek ve her zaman pozitif olan yaşam felsefenizden ilham alıyor.

SU GRUBU

Burçlar: Yengeç – Akrep – Balık

burçlar - su grubu

Dalgalı Saçlar

En romantik ve sezgisel olan bu grup biraz içe dönüktür. Harika bir sezginin yanı sıra diğer insanlarla birlikte çalışabilme ve iyi geçinebilme yeteneğine sahipsiniz. Empati size doğuştan gelen bir armağandır ve hayatın iniş çıkışlarına güvenirsiniz çünkü her şeyin bir nedeni olduğunu bilirsiniz. Hayatın ve duygularınızın iniş ve çıkışları saçınıza da yansır. Bu, saçında en çok değişiklik yapan, yeniliğe giden gruptur.

Kıvırcık Saçlar

Duyarlı ve sevecen, hayatınızın romantizm, hayal gücü ve duygularla dolu olmasını tercih ediyorsunuz ve bunun için çok çaba harcıyorsunuz! Uzun buklelerinizi de bu romantik yanınızı yansıtacak şekilde kullanmayı tercih ediyorsunuz. Sizi tanımak ancak yavaş yavaş mümkündür. Sonuçta, hassas, duygusal ve sezgiselsiniz. Doğal bir sanatçı, duygusal olarak güçlü ve naziksizinizS. evdikleriniz ve hayalleriniz için savaşma cesaretiyle dolusunuz.

Düz Saçlar

Sakin ve biraz ciddi görünümünüzün altında hassas, sanatçı ve bağımsız bir ruh yatıyor. Bu sanatçı yanınızı seçtiğiniz saç modeli ve renklerinde de gösteriyorsunuz. Sevdiklerinize zarar vermeye cüret edenin ise vay haline! Sizi tanıyanlar hem akıllı hem de mükemmel bir dinleyici olduğunuzu biliyorlar.

Kıvırcık Spiral Saçlar

Saçınızın rengi, duygularınız ve ruh haliniz gibi sık sık değişebiliyor. Gerçek sizi yalnızca yakın çevrenizdeki kişiler tanır. Ne olursa olsun her zaman küllerinden yeniden doğmayı başarıyorsunuz. Sadık bir arkadaş ve sevgilisiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler