fbpx

Kaş Düzeltme Trendleri

Kaşlarınızın yenilenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyor ama işe nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Güzellik dünyasını kasıp kavuran kaş düzeltme trendlerinden ilham alabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.

Kaş Kaldırma

Bella Hadid
Bella Hadid

Süpermodel Bella Hadid’inki gibi etkileyici kavisli kaşlara sahip olmak istiyorsanız kaşlarınızı düzeltmenize ve kavisini kaldırmanıza yardımcı olan Botoks kaş kaldırma trendi tam size göre!

Botoksun işlevi, kaslara kasılmasını söyleyen sinirleri engellemektir. Kaş kaldırma durumunda alına yapılan stratejik enjeksiyonlar alın kaslarının gevşemesini ve kaşın daha yukarı çıkmasını sağlar.

Kaş kaldırma botoksunun sonuçları geçicidir. Sonuçlardan memnun kalmanız durumunda Botoks seanslarınıza devam edebilir ya da değişimi cerrahi kaş kaldırma ile kalıcı hale getirmeyi tercih edebilirsiniz. Kaş kaldırma, kaşları bu yüksek kavisli haline getirip o şekilde kalmasını sağlar. Birçok kişi tekrar tekrar Botoks yaptırmak yerine cerrahi kaş kaldırma işlemine başvuruyor.

Kaş Laminasyonu

kaş düzeltme

Her zaman daha kalın, daha dolgun kaşlar mı istediniz? O zaman kaş düzeltme trendlerinin bir diğeri olan kaş laminasyonu sizin için ideal olabilir. Kaş laminasyonu, kaşlarınızı düz bir hale getirmek için perma solüsyonu kullanan kozmetik bir işlemdir. Kaşlar daha dolgun ve kalın görünür. Saçlar düz olduğunda daha uzun görünürler.

Kaş Rengini Açma

Kaş Açma - Maisie Williams
Maisie Williams

En yeni güzellik trendlerinden biri olan kaş rengi açma işlemi, makyaj sanatçıları, sosyal medya influencer’ları ve Hollywood ünlüleri tarafından oldukça rağbet görüyor. Silik, belli belirsiz kaşlar elde etmek için kullanılan kaş açma işlemi de elbette bir profesyonel tarafından yapılmalı. Game of Thrones dizisi ile şöhreti yakalayan Maisie Williams, bu trendin öncülerinden biri.

Kaş Eşleme

Hiç aynaya bakıp kaşlarınızdan birinin daha yukarıda durduğunu yada birinin ucunun daha kısa olduğunu fark ettiniz mi? Microblading için bir sonraki randevunuzu almadan önce kaş haritanız incelenmelidir. Bu kaş düzeltme trendi, yüzünüzle mükemmel uyum sağlayan simetrik kaşlara sahip olmanızı sağlayacak bir şekillendirme tekniğidir.

Kaş eşleme nasıl yapılır? Uygun kaş yerleştirmeleri yapmak ve ölçmek için altın oran adı verilen matematiksel bir formül kullanır. En çok beğendiğiniz trendi bulun ve bir an önce dilediğiniz kaşlara kavuşmak için gereken

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz