Boyalı saç bakımı için Kerastase Chroma Absolu ile renkleri doyasıya yaşa!

Kerastase, boyalı saç bakımında saçın tüm ihtiyacını karşılayan yeni Chroma Absolu serisi ile boyalı saç bakımına yepyeni bir bakış açısı getirdi.

Boyalı saçlara sahip kadınlar saç bakımına daha fazla özen göstermeleri gerektiğini bilirler. Boya gibi kimyasal işlemler saç yüzeyinin yapısını değiştirir ve özenli bir bakım ihtiyacı doğar. Elektriklenme ve parlaklığını kaybetme gibi sorunlar boyalı saçlara sahip kadınların sık karşılaştıkları bir durum ve bunu düzeltmek için boyalı saçlar için şampuan, maske gibi saç bakım ürünleriyle bakım yapmak gerekiyor.

Asitlerle saçın beslenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlayan Kerastase Chroma Absolu, kadınlara istediği rengi uygulama özgürlüğü sağlıyor. Boyalı saçlı kadınlar için rengin uzun süre kalıcılığı ve zarar görmeksizin sağlıklı görünmesi önemli bir ihtiyaç.

İyileştirici bakım özelliğine sahip Kerastase Chroma Absolu, ultra bakım asitlerinden yararlanarak %92’ye kadar renk koruması sağlıyor. İyileştirici özellikleri ile Chroma Absolu, yoğun bir parlaklık ile rengi koruyarak saçı yumuşak ve nemli bir hale getiriyor. İçeriğindeki güçlü asitler ile saça içten dışa özen göstererek saç telinden çekirdeğe kadar nüfuz ediyor.

Centella Asyatik, Amino Asit, Tartarik Asit ve Laktik Asit bileşenlerini buluşturan Chroma Absolu, saç telini sık sık renklendirme yoluyla içten dışa korumak ve eski haline getirmek için yüksek teknolojili aktif bileşenler sunuyor. Fransız parfümcüler Dominique Hazael-Massieux ve Isabelle Abram tarafından oluşturulan Chroma Absolu’nun kokusu ise üst notalarda neroli ve kakule, orta notalarda sümbülteber, portakal çiçeği ve frezya, alt notalarda sandal ağacı, misk ve guaiac ağacını harmanlayarak 72 saatlik yoğun bir çiçek halesi yaratıyor.

İçinde neler var ve faydaları neler?

Chroma Absolu’da bulunan Centella Asyatik, Amino Asit, Tartarik Asit ve Laktik Asit bileşenleri

– Saç pullarını kapatarak, saç yüzeyini yenilemeye yardımcı oluyor.

– Saça bakım yaparak besliyor, kökünden onarılmasını ve yenilenmesini sağlıyor.

– Saçın elektriklenmesini azaltıyor.

Tartarik asit: Oksidatif stresi yok etmeye ve saçı dış hasarlara karşı korumaya yardımcı oluyor.

Amino asit: Saça nüfuz ederek içten dışa yenilemeye yardımcı oluyor.

Laktik asit: Elektriklenmeyi önlüyor, saçın parlaklığını artırıyor.

Centella Asiatica: İyileştirici özellikleri sayesinde saçın onarılmasında etkili oluyor.

Kerastase Chroma Absolu serisinde hangi ürünler var?

Boyalı saç için şampuan: Kerastase Chroma Absolu Şampuan

Boyalı saç için şampuan arayanların mutlaka denemesi gereken bu ürün saç renginin solmasını önlemek için saç tellerini derinlemesine onarıyor. Saça anında yumuşaklık katan saç banyosu, saç teli yüzeyini dönüştürüyor ve saç renginin daha uzun süre korunmasına yardımcı olmak için saçı daha fazla besliyor; saç rengini canlandırıyor ve saça daha fazla parlaklık katıyor. Düzenli olarak kullanıldığında, 6 hafta sonra saç sağlıklı bir hale geliyor, renk yoğunluğu sağlıyor ve saçın daha ışıltılı bir renge sahip olmasını sağlıyor.

Boyalı saç için maske: Kerastase Chroma Absolu Saç Maskesi

Boyalı saç için maske: Kerastase Chroma Absolu Saç Maskesi

Amino Asit ve Centella Asyatik içeren ve derinlemesine bakım yapan Chroma Filler Saç Maskesi; daha sağlıklı, daha yumuşak ve daha parlak bir renk için saçı içeriden güçlendiriyor. Saçın çekirdeğine nüfuz eden formülü ile renk yoğunluğunu daha uzun süre korumaya yardımcı olan Chroma Filler Masker, daha güçlü saç teli sağlıyor ve saçı daha fazla besliyor. Canlanan saç rengi daha parlak bir görünüme kavuşuyor

Saçları sudaki kireçten koruma özelliğine sahip bu saç maskesini, Chroma Absolu Şampuan’dan sonra saçlarının boy ve uçlarına uygulayıp, 5 dakika masaj yaptıktan sonra durulayabilirsiniz.

Boyalı saçlar için serum: Kerastase Chroma Absolu Serum

Kerastase Chroma Absolu

Elektriklenme: Boyalı saçların en büyük sorunlarından biridir. Kerastase Chroma Absolu Serum, laktik asit ve centella asiatica içeren formülü ile boyalı saça bakım yaparken aynı zamanda birden fazla dış faktöre karşı da koruma sağlıyor. UV ışınları, nem, sıcaklık ve oksidatif strese karşı saçları koruyarak antioksidan etki gösteriyor.

Saç bakımının son adımında kullanabileceğiniz Kerastase Chroma Absolu Thermique Serum, saçları nemlendiriyor, gözenekleri azaltarak yumuşamasını sağlıyor. Havadaki su moleküllerine ve neme karşı koruma sağlayarak saçın boyama kaynaklı kabarmasının önüne geçiyor. Aynı zamanda 230 dereceye kadar ısı koruması da sağlayan bu süt formundaki saç serumu, boyalı saç bakımında mükemmel bir bitiş sağlıyor.

Tüm saç problemleri ve rutin saç bakımları için aradığınız ürünler için Kerastase Yetkili Satıcısı kuaforumden.com ‘u ziyaret edebilir, avantajlar ve sürpriz hediyelerle %100 orijinal saç ve cilt bakım ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Kerastase Chroma Absolu
Önceki İçerikGlobal Creative Awards 2022 Canlı Olarak Düzenlenecek!
Sonraki İçerikAli Yatkın – İstanbul Kadın Kuaförleri Odası Başkanı