fbpx

Birinciler anlatıyor: Onur Varlı

Kategori

HAIRiST 2013 Yılın Kuaförü yarışması sadece Topuz Kategorisi'nde düzenlendi ve birinciliği Kuaför Nurettin Esengül salonundan Onur Varlı aldı.

 

Yeni yarışmacılara ilham vermesi dileğiyle.

 

"HAIRiST çok güzel bir organizasyon. İyi ki katılmışım. Benim hayatıma mesleki açıdan renk kattı. Benim kendimi kanıtlamam için bir fırsat oldu. HAIRiST yarışmasına katılmadan önce internette yapılan saçları gördüm ve kendi kendime benim de orada olmam gerekiyor dedim. Benim hayalimde her zaman kendimi böyle bir yarışmada görmek vardı. Benim için çok iyi oldu.

 

Yarışmaya hazırlanma sürecinde ilk önce modelime karar verdim.  Bu modelin üzerine her gün yeni bir şey denedim. Her geçen gün daha iyiye taşıdım. İlk belirlediğim model ile son model arasında çok büyük farklılıklar var.  Çok sıkı bir şekilde çalıştım. Yarışmanın teması aşktı. “Aşk”tan yola çıktık. Kostümü kırmızı seçtik. Yarışmada çok heyecanlandım, hayatımda hiç unutamayacağım anlardan biriydi.

 

HAIRiST yarışmasında 1. olduktan sonra, müşteriler salona gelip benimle tanışmak, saçlarını yaptırmak istediler. 

 

HAIRiST yarışmasına katılacakların çok iyi çalışması gerekiyor. Modele iyi karar vermeleri konsepte uygun olması, her şeyin bir bütün halinde uyumlu ve güzel olması gerekiyor."  

 

 

HAIRiST  2013 Yılın Kuaförü Yarışması birincisi Kuaför Nurettin Esengül salonundan Onur Varlı ödülünü Erdem Kıramer'den aldı.

 

Katılmak, kuralları okumak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın.

2014.hairist.com.tr

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz