fbpx

Birinciler anlatıyor: Bülent Demir

Kategori

HAIRiST 2012 Yılın Kuaförü Yarışması Topuz Kategorisi birincisi Aydın&Taner Salonu'ndan Bülent Demir olmuştu. Bülent Demir'in HAIRiST deneyimlerine kulak verelim. 

 

Yeni yarışmacılara ilham vermesi dileğiyle.


 

HAIRiST etkinliği dolu dolu geçiyor. Her sene biraz daha üzerine yenilikler koyularak büyüyor. Görsel şovlar gittikçe daha da güzelleşiyor, insanların da yarışmaya ilgisi arttı.

 

Ben yarışmaya Türkiye genelinde gerçekleştiği ve sektörde ilk kez düzenlendiği için katılmak istedim.  Sektörün önde gelen isimlerinin etkinlikte yer alması benim için önemliydi. Küçük çaplı bir yarışma olmayacağı belliydi. Yarışmaya katılım için diploma gerekiyordu. Bu yüzden diploma aldım. HAIRiST’in bana getirdiği bir fayda da bu oldu.

 

Yarışmaya hazırlanırken organizasyondan gönderdikleri kitapçık doğrultusunda hareket ettim. Yarattığım konsept için saç, makyaj ve kostümü değerlendirdim. Her şeyi olması gerektiği çerçevede düşündüm.

 

HAIRiST yarışmasında 1. olduktan sonra öncelikle sektörde bilinirliğim arttı.  Bir sonraki sene etkinliğe geldiğimde birçok kişi beni tanıyordu. Bu beni çok mutlu etti. Yarışmaya katılmadan önce müşteri portföyümde 150 kişi vardı, şu an 5000’i aşkın kişi var. Mesleki hayatımda vizyonum genişledi. Eğitimlere gittim. HAIRiST yarışmasında kazandığım birinciliğin benim hayatıma çok büyük etkisi oldu.

 

Geçen senenin birincisi Onur Varlı’da yarışmaya Pendik’ten katıldı. Ona deneyimlerim doğrultusunda saçı çok temiz taraması gerektiğini, ekstra bir saç kullanmamasını ve kimseyi taklit etmemesini tavsiye ettim. O da geçen senenin birincisi oldu ve böylece şimdiye kadar Pendik’ten iki HAIRiST birincisi çıkmış oldu.

 

 

HAIRiST 2012 Yılın Kuaförü yarışması Topuz Kategorisi birincisi Aydın&Taner Salonu'ndan Bülent Demir ödülünü Metin Bahçecik'ten aldı.

Katılmak, kuralları okumak ve başvuru yapmak için burayı tıklayın.

2014.hairist.com.tr

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz