Bill Tsiknaris’ten Cüretkar Avangart Stiller

Cüretkar Rüya Tanrısı anlamına gelen Morpheus Audacious koleksiyonu, 2019 ve 2020 Avustralya Saç Modası Ödülleri (AHFA) “Yılın Avangart Kuaförü” ödülünün sahibi olan ve son olarak Alfaparf Miliano’nun Kreatif Direktörü seçilen Bill Tsiknaris’in imzasını taşıyor.

Bill Tsiknaris avangart

Abartılı aşırılığın, Bill Tsiknaris’in yorumuyla yeniden ifade bulduğu koleksiyon, kusursuz bir renk, doku ve desen dizisi sunuyor.  

Bill, saçı yıkayıp kesmek yerine işe tamamen kuru saçla başlıyor. “Bu, müşterilerimin saçlarının nasıl hareket ettiğini görmeme ve saçın doğal yapısını hissetmeme izin veriyor. Ayrıca alınan  ağırlığın miktarını ya da uygulanması gereken iç desteği de görebiliyorum” diyen Bill, “Çoğu insan saçlarını kuru halde kullanır, ben de saçı o haliyle kesiyorum” diyor. 

Bill Tsiknaris avangart
bill tsiknaris avangart

Hiçbir şey düz, sert bir hat kadar ‘Az önce saçımı kestim’ imajı yaratmaz, bundan kaçınmak için Bill saçı parçalara ayırıp farklılıklar yaratarak, görünüme canlı bir etki veriyor. Bill, “Nasıl yeni bir kot pantolon aldığınızda, üzerinize iyi durması için bir parça yumuşaması gerekiyorsa, ben de aynı şeyi saç için yapıyorum. Bu, size uyan bir stille sonuçlanır ve sizin bir parçanız olur,” diyor. 

Bill Tsiknaris avangart

Saç Tasarımı: Bill Tsiknaris 

Salon: Tsiknaris Hair, Brisbane, Avustralya 

Renklendirme: Chris Tsiknaris ve Anna Dahlin 

Fotoğrafçı: David Mannah 

Makyaj Sanatçısı: Pablo Morgade 

Stilist: Josie McManus 

Bill Tsiknaris – Ödüller

 • 2020 AHFA Avustralya Avangart Yılın Kuaförü 

• 2019 AHFA Avustralya Avangart Yılın Kuaförü 

• 2019 AHFA QLD Yılın Kuaför Finalisti 

• 2019 AIPP Yılın En İyi Videosu Finalisti 

• 2019 AIPP En İyi Saç Şekillendirme Koleksiyonu 

• 2019 AIPP En İyi Renk Finalisti 2018-2019 

• 2018 Yılın Hair Expo Ekibi Finalisti 

Önerilenler

Benzer İçerikler