Başarıya giden 5 adım

Başarıya giden 5 adım

Profesyonel hayatınızda başarılı olmak için mutlaka sahip olmanız gereken beş özellik:

  • İşinizi sevin:

Yaptığınız işten keyif almıyor ve sadece para kazanmak için yapıyorsanız, bu işte başarılı olmanızın ihtimali çok düşüktür. Yaptığınız iş ile aranızda sadece maddi değil, manevi bağlar da kurmalısınız.

  • Ciddiyet:

Verdiğiniz servislerin, yaptığınız işlemlerin bilincinde olup kendinizi mutlaka iş konusunda iyi tanımalısınız. Vereceğiniz servis hakkında müşterilerinizle yapacağınız ayrıntılı bir konuşma, sizi ciddi ve profesyonel gösterecektir.

  • Planlı olmak:

Sizi başarıya götürecek püf noktalardan biri de planlı ve programlı olmaktır. İş planınızı gün içerisinde belli bir çizgi dahiline oturttuğunuzda zaman yönetim kabiliyetiniz gelişecektir.

  • Teşvik edin:

Teşvik edici bir tutum ile müşterilerinize yaklaşın. Müşterileriniz sizden teşvik almadıkça sadece ihtiyacı olan servisleri talep edecektir. Yaptıracağınız reklamlardan ya da sosyal medya paylaşımlarından daha çok müşteriyi etkileyen bir şey varsa; o sizin teşviğinizdir.

  • İmaj her şey:

Verdiğiniz servisten salon dekorasyonunuza kadar her ayrıntı mükemmel olsa da bir kişisel imajınız, müşteri gözünde sizi konumlandıran en büyük etkendir. Bakımlı ve şık görünün, bu sayede her zaman olumlu bir izlenim yaratırsınız.

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975