Sosyal medyada aktif olmak

Sosyal medyada nasıl daha aktif olunur?

Sosyal medya özellikle görselliğin ön planda olduğu kuaförlük sektörü için vazgeçilmez bir unsur. Günümüz şartlarında müşteriler; servisleri online ortamda, paylaşımlarda gözlemledikten sonra gideceği kuaföre karar veriyor ve kuaförden fotoğrafını gördüğü saç modelini ya da rengini talep ediyor.

Yeni nesil müşteriler kazanmak ve onlara hitap etmek için mutlaka sosyal medyayı aktif olarak kullanmanız gerekir. Ayrıca sosyal medyada fark yaratabilmek için çekeceğiniz fotoğrafların kalitesine de önem vermelisiniz. Çektiğiniz resimlerin kalitesini yükseltmek için öncelikle netliğini ayarlamalısınız. Renk ile ilgili bir çalışma yaptıysanız asla filtre kullanamamalısınız. Rengin filtrelendiği belli olur ve bu kuaföre olan güveni sarsar, fotoğraf inandırıcılığını yitirir. Kadraj iyi ayarlanmalı, fotoğraftaki ana fikrin saç olduğu unutulmamalıdır. Saça odaklanmış düzgün bir çekim, sizi en iyi tanıtacak olan şeydir. Bütün bunları gerçekleştirdikten sonra kendinize veya kuaför salonunuza özel olarak kullanacağınız bir çerçeve ile fotoğrafı çerçevelerseniz, bu ayrıntı sayfanızı daha ilgi çekici ve düzenli kılan bir unsur olacaktır.

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975