2023 Bahar ve Yaz Saç Renkleri Çılgın!

Renk tutkusu, iç tasarımdan moda podyumlarına kadar hemen her yerde kendini gösteriyor. Saç stilleri de bu trendden nasibini alıyor. Bu bahar ve yaz saçlar en sıra dışı renklerle adeta patlayacak. En çılgın saç renkleri artık normalimiz olma yolunda.

Bunu artık gelip geçici bir trend olarak tanımlayamayız. Pastel tonlar ve çılgın renkler, gerçek bir akımı, bazılarının bir yaşam felsefesi olarak benimsediği ve artık bir protesto ifadesi olmaktan çıkıp normalleşen bir ruh halini temsil ediyor.

Yıllar içinde şekillenen bu trend, başlangıçta sadece pembe veya mavi tonlarlarla kendini göstermişti, ancak bugün artık sarı, yeşil veya turuncu gibi en parlak renklerle çeşitleniyor 50 üzeri yaş gruplarına dahi bulaşan, yeni bir görünümü deneme fırsatı veren bir trend.

saçlarda çılgın renkler
Instagram @yulyaleschevahair

Gerçek şu ki, saçınızı bu kadar belirgin tonlarla boyamaya karar vermek, irade ve özgüven gerektirir. Saçlarınızda çılgın bir renge cüret ettiğiniz anda bir tabuyu yıkmış olursunuz. Geriye kalan tek şey olası tüm nüansları denemek ve bunların tadını çıkarmak!

Pembe hala talep görüyor, çünkü geçen yılın Pantone rengi olan Very Peri, neredeyse modanın dokunduğu her alanda karşımıza çıktı. Şimdi bu yılın rengi olan macentaya da dokunan pembenin farklı yorumlarını görüyoruz.

çılgın saç renkleri
Instagram @salonproofnl

2023 sıcak sezonunda en çok gidecek çılgın renkler neler?
Geçen kış saçlara hakim olan renk macentaydı. Bu nedenle kırmızı ve soğuk tonlar vazgeçilmezdi. Yaza yaklaşırken bu tonlar hafifletiliyor, ancak nüans canlı tutuluyor.

@bazzamaddocks + @amysultanhair

Sarı ve turuncu çok canlı renkler olmakla beraber, herkese göre olmadığını söylemeye gerek yok. Biraz sıradışı görünmeye cesaret etmek ve farklılıktan korkmayanlar için ideal.

saç renkleri
Instagram @christelbarronhough

Seçeceğiniz renk ne olursa olsun. mühim olan kendinizi rahat hissetmektir. Tek renk veya gökkuşağı tonları… Gökkuşağı zamansız bir renk, ancak son zamanlarda üç boyutlu bir etki yaratan en az iki nüansın kombinasyonları ön planda.

çılgın saç renkleri
Instagram @bjornlatullephair

Çok cesur bir karar alarak saçlarınıza bolca renk ve yaşam enerjisi katmaktan çekinmeyin!

çılgın saç renkleri, çılgın saç renkleri, çılgın saç renkleri, çılgın saç renkleri

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz