Ela Gözler İçin İdeal Göz Makyajı

Ela gözler, genellikle lehinize kullanabileceğiniz farklı renklerde benekler taşır. Farklı makyaj renkleri kullanmak, bunları ortaya çıkarmak için harika bir yoldur. İşte ela gözleri öne çıkaracak makyaj tüyoları:

Ela Gözler İçin İdeal Renk Tonları

Allık: Ela gözlerinizi tamamlamak için sıcak tonları, şeftali rengi allık ve bronzer tercih edin.
Ruj: Toz pembe, yumuşak ten rengi ve mat turuncu, ela gözlülerde çarpıcı görünüyor.
Aydınlatıcı: Gözlerin iç köşesine hafifçe aydınlatıcı uygulamak, gözlerinizi daha parlak ve canlı gösterir.
Saç Rengi: Bakır, karamel ve sıcak kestane kahvesi gibi koyu tonlar, ela gözler için idealdir. Gözlerinizi patlatmak için altın sarısı balyajlar da tercih edebilirsiniz.

Ela Gözler İçin İdeal Göz Makyajı

  1. Dumanlı Mor: Gözlerinizin rengini ortaya çıkarmanın en ideal yolu, renk çarkının tam karşı tarafındaki renkleri kullanmaktır. Mor tonlar, renk çarkının karşı tarafında yer alan ve ela gözleri iyi tamamlayan ara renklerdir.
ela göz
  1. Sıcak pembe: Gözlerinizi öne çıkarmanın en kesin yolu parlak renkler kullanmaktır. Sıcak pembe bir göz farı da tam olarak bunu yapar. Göz farını uygulamadan önce bir baz kullanmak, göz farının kırışıklıklar arasında erimesini önlemek için önemlidir. Parlak pembe görünümü elde etmek için işe sıcak pembe bir tonla başlayın. Karıştırmak için zaman ayırın, çünkü tüm farkı yaratan budur. Dağınık bir görünüm elde etmek için her seferinde az miktarda ürünle çalışın.
  2. Siyah ve Altın Rengi Parıltılı Göz Makyajı: Altın ve siyah – Dore ve siyah güçlü bir kombinasyon. Altın, gözlerdeki beneklerin ortaya çıkmasını sağlar ve siyah, ela gözlerle güçlü bir kontrast oluşturur.
  3. Mavi – Yeşil ve Mor Kombinasyonu: Mavi, yeşil ve mor ela gözler için güzel bir kombinasyondur. Bu renkler büyülü bir görünüm yaratır ve gözlerinizin rengini ortaya çıkarır. Göz kapağınızı bir far bazıyla hazırlayın. Bu görünüm için dışarıdan başlayıp içeriye doğru çalışmamız gerekiyor.
ela gözler
  1. Bronz göz makyajı: Keskin bir görünüm arayanlar için idealdir. Ela gözlerinizdeki altın benekleri tamamlar. Bunun için bronz ve bakır tonlarnda far ve bir göz kalemine ihtiyacınız var.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz