fbpx

Altier Academy ana sponsor…

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması 2020’nin ana sponsoru Altier Academy oldu.

2011 yılından bu yana düzenlenmekte olan Hairist etkinliği kapsamında 2012 yılından itibaren başlayan Yılın Kuaförü Yarışması Estetica Dergisi, hairist.com.tr tarafından düzenleniyor ve Kuaförler Derneği işbirliği ile Kuaförler Derneği adına Türk kuaförlüğünün gelişimi için düzenleniyor.

11 ay boyunca instagram üzerinden düzenlenerek belirlenen finalist tasarımlar Hairist etkinliği öncesi Büyük Jüri tarafından değerlendirilerek sonuçlar açıklanıyor ve ödüller Hairist etkinliğinde alkışlar arasında veriliyor.

Özel Ödül Heykelciği, Estetica Dergisi’nde yayınlanmak üzere koleksiyon çekimi ödülünün sunulduğu yarışmanın ana sponsoru 2020-2023 yılları için ALTIER ACADEMY oldu.

Altier Academy Kurucusu ve Genel Müdürü Serkan Selamet proje hakkında şöyle konuştu: ”Türk kuaförlüğünün gelişimine yapılan en büyük katkılardan biri olan Hairist bünyesinde yer almaktan ve yarışmacı ruha sahip tutkulu kuaförlerin yanında bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel ise şu bilgileri verdi: ‘Büyük bir özveriyle gerçekleştirdiğimiz bu yarışma sektörün yarışmasıdır. 9 yıldan bu yana süregelen bu itibarlı yarışmanın Kuaförler Derneği ukdesinde yıllarca sürmesi ve Kuaförler Derneği’ne katkı sağlayacak modele dönüşmesi tek dileğim. Bunun devamlılığı açısından Altier Academy’nin sağlamış olduğu manevi ve maddi destek bu anlamda büyük önem taşıyor ve aynı zamanda sektöre olan inancını temsil ediyor.’

Yarışma hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz