fbpx

90’ların Pop Renkleri Geri Döndü!

2020 yılının zirvesinde olabiliriz, ancak 90’ların gözde trendleri yine hiçbir yere gitmiyor. Peki, yeniden ortaya çıkan bu en yeni saç trendi ne mi? Orta kısımlardan ayrılmış ve özgüven dolu bir renkleri eşleştirilen cesur görünümler…

Hiç şüphe yok ki, Spice Girls 1990’ların sonundaki moda ve güzellik görünümleri üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Ve otuz yıl ve birkaç yeniden birleşme turu sonrasında, Baby’nin iki yandan toplanmış saçları, Posh’in bob ve Scary’nin boynuz topuzları günümüzün trend güdümlü kalabalığı için nostaljiye dayanan referans noktaları haline geldi. Ancak son aylarda, Spice Girls’ten ilham alan son bir görünüm ön plana çıktı ve bu kez çok renkli.

Bu eğilimi benimsemiş müşteriler her zaman bir sonraki havalı saç fikri veya görünümü için hevesli oluyor. Onlar kuaförlüğü ilginç ve eğlenceli tutan müşteriler.

Trendin, retro kökenlerini kabul etmenin yanı sıra, yeniden canlanmasının nedeninin balyaj patlamasının doğal bir sonucu olduğuna. Balyajın ne kadar büyük hale geldiğine bakarsanız, göze çarpan tek şey mantra. Alternatif renkler farklı değil; her şey cesur olmak ve bir açıklama yapmakla ilgili. Evet, trend doğrudan 90’lardan geliyor, ancak modern kırılma, renklerin daha rafine ve – daha da önemlisi – resme hazır olduğu anlamına geliyor.

Bu renklendirme trendiyle ilgili en iyi nokta; her zaman kalın, parlak renkler kullanmanız gerekmemesidir. Sadece saçn ön tutamlarının tonunu değiştirerek müşteriyi mutlu eden harika bir efekt yaratabilirsiniz. Basit ve standart renkte bile yalnızca ön tutamların tonlarını değiştirip, birkaç tonu daha açık veya daha koyu alarak modern bir kırılma verebilirsiniz.
Çok basit ama çok etkili. “Teşekkürler, Ginger Spice!”

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz