fbpx

Identity’den AU&TRE Koleksiyonu

Canlı, parlak, asi ve cüretkar! Identity’nin AU&TRE koleksiyonu kalıpların dışında saç tasarımlarını sergiliyor.Hiçbir şey canlı renkler gibi kadar dikkat çekici olamaz. Özellikle kısa, cüretkar saç kesimi ile eşleştirildiğinde oldukça cesur bir görünüm ortaya çıkıyor. Etkileyici şekilde tasarlanmış çarpıcı, asi görünüyor.

  • Saç: Identity
  • Fotoğraf: David Arnal
  • MAkyaj: Vanesa Cañas
  • Stilist: Eunnis Mesa

Identity Salon

Identity Mayıs 2007’de açıldığında, Kaz Kelly-Marques, yerel caddede, Londra’nın en iyi kuaförleri kadar iyi olacak bir salon sahibi olma tutkusunu gerçekleştirdi.


Kimlik, moda ve stilde yeni trendleri benimseme konusunda hızlı bir şekilde ileriye dönük ekibiyle modern bir kuaför. Şu anda neyin trend olduğunu veya olacağını Kaz ve ekibi son derece iyi biliyor.
Salonunun içi, Identity’nin müşterileri tarafından sevilen şık ve çağdaş bir alan yaratmak için ustalıkla tasarlanmıştır. Minimalist gri, ışıldayan ve parıldayan muhteşem bir granit zemin ile müşterilerini karşılıyor.

Kaz, “Herkesin Identity’’te saç deneyiminin tadını çıkarmasını istiyoruz” diyor.
Salonun arkadaş canlısı atmosferi siz içeri girer girmez yakalıyor. Ekip, her yaştaki müşterinin iyi göründüğünü hissetmek için fazladan mil harcayan, yetenekli profesyonellerden oluşan mutlu bir grup kurmuş. İkramlar ücretsiz, danışmanlar aktif olarak her zaman kesim sonrası müşteri geri bildirimlerini teşvik ediyor.
En yüksek hizmet ve uzmanlık standartlarını benimseyen Kaz, en yüksek endüstri standartlarına göre eğitilmiş, sanatı için gerçek bir tutkuya sahip çok yetenekli bir stilist ve renk teknisyenlerinden oluşan başarılı bir ekip kurmuş.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz