90.yıl kutlaması

Intercoiffure Mondial 90. yıl kutlaması

 

Intercoiffure Mondial 90. yıl dönümünü kutlamak için; yaratıcı trend şovları ve en iyi eğitimlerle Paris’te vizyoner bir saç modası zirvesine gerçekleştirdi. Dünya çapında en ünlü saç tasarımcıları ve saç ve kozmetik sektörünün en üst düzeyli yöneticileri için bu kutlama yılın en önemli etkinliklerinden biriydi.

Saç ve Mutluluk. Intercoiffure Mondial gösterdi ki moda ve mutluluk arasında bir bağ var. Seçkin Kuaförler Birliği dünyanın dört bir tarafından 600 saç tasarımcısı ve modacıyı Paris’e bu etkinliği kutlamaya davet etti. Etkinlikte ‘‘ Yıldızlar Gecesi’’, ‘‘ Ödül Töreni’’ ve ‘‘ Fashion Day 4th Edition’’ iki gün boyunca uluslararası saç modası etkinliği olarak gerçekleşti.

Yüksek kalite eğitimleri ve seçkin moda uzmanlarıyla, Intercoiffure Mondial stantlarında sektörün güçlü isimlerinden L’Oréal ve Wella katılımda bulundu.

Bir taraftan ‘‘Yıldızlar Gecesi’’ vesilesiyle, uluslararası kuruluşun 90. yıl dönümü, özel gala gösterileri ve genç nesillerden bir performans ile kutlandı. Diğer taraftan konuklar zevkle resmi ödül törenine iştirak ettiler. ‘‘Education For Life’’ adlı yardım projesi ve ‘‘ Diamond İdeas’’ iş programı ‘‘ Section of the Year’’ ödülüne layık görüldü. ‘‘The Life Achievement’’ adlı onur ödülü ise tüm kalbiyle kırk yıldır Intercoiffure’e bağlı olan Uwe Nicolaisen’a atfedildi.

Bir çok bölgeden katılımda bulunulan etkinliğin ikinci gününde; ‘‘ Fashion Day 4th Edition’’ yaratıcı enerjisi ile dünyanın çeşitli yerlerinden koleksiyonlar ve saç şovları sergilendi.

İki gün boyunca devam eden etkinliğin başarısı ve gücü katılımcıların memnuniyeti ile resmiyet kazandı. Intercoiffure Mondial, kuaförlüğe verdiği değeri ve mesleğin gelişimine verdiği önemi bu etkinlik ile bir kez daha kanıtlamış oldu.

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975