30 yılda bir…

30 yılda bir…

Ankara’nın Türkiye’ye ait olmuş kuaförlük markası Red&White 30. yıla adım attı.

Dile kolay tam otuz yıl. Hem de çıtayı hep yükseklerde tutma hedefiyle. Toplam 95 çalışanıyla Red&White Kuaförlük, 30. yıla yakışır bir şıklıkla özel bir kutlama gerçekleştirdi. Sheraton Otel’de gerçekleşen kutlama aynı zamanda sektörün buluşmasına da ev sahipliği yaptı.

Aveda, Estetica, Kérastase, L’Oréal Professionnel, Matrix Professional, Senscience by Shiseido, Wella Professional ve Demir Kurumsal Hizmetlerin davetli olduğu kutlama gecesi markayı temsilen Mehmet Başata ve Murat Ayber’in konuşmalarıyla başladı.

Mehmet Başata için ustası İsmail Akay’ın, Murat Ayber için ise ustası İsmet İzgi’nin katıldığı gece aynı zamanda bu 30 yıla damgasını vuran isimlere de vefa duygusunu yansıtan bir özelliğe sahipti.

Beşinci yıldan başlayarak yirmi beşinci yıla varan çalışma sürelerine sahip ekip üyelerinin onurlandırıldığı gecede her bir ekip üyesine plaketleri Mehmet Başata ve Murat Ayber tarafından takdim edildi.

Gelecek nesillerin önemine ve bayrağı bir adım yukarı çıkarma hedefine vurgu yapan Red&White Kuaförlük Yönetimi, gençlerin bu marka altında pek çok fırsata sahip olduklarını belirtti.

Tüm çalışanlarla yapılmış olan video röportajlarınında izlendiği kutlama gecesinden hafızalarda yer eden iki önemli sözcük vardı: Kalite ve istikrar…

Bizde emeği geçenleri kutluyor; şıklığı, içeriği ve yaşattığı duygu yoğunluğuyla örnek teşkil eden benzer kutlamaların var olmasını diliyoruz.

Kaynak: Estetica Dergisi Aralık/Ocak sayısı

Abonelik işlemleri için 0212 275 22 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975