fbpx

ZIORTZA ZARAUZA’dan THE LOOP OF LIFE Koleksiyonu

Ziortza Zarauza, ”The Loop Of Life” yani ”Yaşam Döngüsü” adını verdiği koleksiyonunu şöyle tanımlıyor: ”Her zaman yılın mevsimlerini hayatın aşamalarıyla ilişkilendirdim ve bu koleksiyonun yaratılmasında yol gösterici ışık görevi gören de bu duygu oldu. “ The Loop Of Life”, bir insan öldüğünde her şeyin bitmediğini, başka bir yaşamın bir yerde uyandığını, tekrar başlamak için bittiğini kabul ederek yaşam döngüsünü temsil ediyor. ”

ilkbahar

Bahar, çocukluk ve ergenlik gibi, başlangıç, doğanın çiçek açması, ilk tomurcuklar anlamına gelir. İnsana ve ilahi olana yansıma anı; sürekli keşif.

Yaz

Yaz, gençlik ve olgunluk ile yakından ilgilidir. Her şey dönüşür; güneş, sıcaklık, hasat ve enerji ve canlılık dalgası hayatımızı dolduruyor.

Sonbahar

Sonbahar bizi daha sakin bir aşamaya sokar ve bizi yazın yorgunluğundan dinlenmeye davet eder. Vücudun görünümü, yaşamın manzarası gibi, önemli ölçüde değişir.

Kış

Kış hızımızı değiştiriyor, hareketlerimiz yavaşlıyor. Geçmişin, yaşanmış deneyimlerin, ölmekte olan geleceğin yükünü destekleyen yavaş yürüyüş. Bu melankoli ve yalnızlık aşamasıdır.

Diğer koleksiyonları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz