ZIORTZA ZARAUZA’dan THE LOOP OF LIFE Koleksiyonu

Ziortza Zarauza, ”The Loop Of Life” yani ”Yaşam Döngüsü” adını verdiği koleksiyonunu şöyle tanımlıyor: ”Her zaman yılın mevsimlerini hayatın aşamalarıyla ilişkilendirdim ve bu koleksiyonun yaratılmasında yol gösterici ışık görevi gören de bu duygu oldu. “ The Loop Of Life”, bir insan öldüğünde her şeyin bitmediğini, başka bir yaşamın bir yerde uyandığını, tekrar başlamak için bittiğini kabul ederek yaşam döngüsünü temsil ediyor. ”

THE LOOP OF LIFE Spring Ziortza Zarauza @Centrobeta 1 1
ilkbahar

Bahar, çocukluk ve ergenlik gibi, başlangıç, doğanın çiçek açması, ilk tomurcuklar anlamına gelir. İnsana ve ilahi olana yansıma anı; sürekli keşif.

THE LOOP OF LIFE Summer Ziortza Zarauza @Centrobeta 2
Yaz

Yaz, gençlik ve olgunluk ile yakından ilgilidir. Her şey dönüşür; güneş, sıcaklık, hasat ve enerji ve canlılık dalgası hayatımızı dolduruyor.

THE LOOP OF LIFE Autumn Ziortza Zarauza @Centrobeta 3
Sonbahar

Sonbahar bizi daha sakin bir aşamaya sokar ve bizi yazın yorgunluğundan dinlenmeye davet eder. Vücudun görünümü, yaşamın manzarası gibi, önemli ölçüde değişir.

THE LOOP OF LIFE Winter Ziortza Zarauza @Centrobeta 4
Kış

Kış hızımızı değiştiriyor, hareketlerimiz yavaşlıyor. Geçmişin, yaşanmış deneyimlerin, ölmekte olan geleceğin yükünü destekleyen yavaş yürüyüş. Bu melankoli ve yalnızlık aşamasıdır.

Diğer koleksiyonları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.