Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı

0

İngiltere’de yaşayan Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal, İngiltere Konsolosluğu’nda kendi adını taşıyan ilk performans defilesini gerçekleştirdi.

Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı Zeynep Kartal defilesi için saçları Sabit Akkaya ekibi tasarladı

Her biri kendi alanında öne çıkan 24 kadının podyuma çıktığı gecenin sunuculuğunu Jülide Ateş üstlenirken, Zeynep Yılmaz, Monik İpekel, Cansen Yeni Kut, Işıl Reçber, Esra Bilgiç Töre, Şahika Ercümen, Ebru Cündübeyoğlu, Sema Şimşek, Bahar Akça, Bige Çalışkan Daruga, Fatma Keskün, Gökçe Çil, Gülay Afşar, Hilal Saral, İpek Gümüşoğlu, Lale Danışman, Tülay Dölen, Melek Gençoğlu, Nilgün Gencer, Oylum Talu, Rozalin Şimşek, Simge Sütşurup ve Şükran Albayrak gibi isimler de koleksiyona ait tasarımları tanıttı… Saçlar ve makyajlar Sabit Akkaya ekibi tarafından tasarlandı. Guerlain ve Mehmet Yıldırım makyaj ekibine yardım etti. İlknur Akbulut ve Pınar Yıldırım gibi kuaförlerde backstagede yer aldılar. Sade şık saçlar, kişiselleştirilmiş stiller tarandı, doğal makyajlar yapıldı.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.