Yıpranmış Saçların Kurtarıcısı!

Kategori

L’Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Serisi Yenilendi!

Yıpranmış saç bakımı için kuaförlerin 1 numaralı tercihlerinden olan Absolut Repair Bakım Serisi yenilendi. Altın kinoa proteini ile zenginleştirilmiş formülüyle yenilenen Absolut Repair saç bakım serisi içeriğinde altın kinoa proteini içeriyor ve 7 üründen oluşuyor! Seride şampuan, saç kremi, onarıcı saç maskesi, onarıcı gold maske, saç bakım spreyi, serum ve durulanmayan bakım kremi bulunuyor.

Yapısındaki altın kinoa proteiniyle saça 7 kata kadar parlaklık sağlıyor. Yıpranmış saçları yeniden yapılandıran Absolut Repair, saç yüzeyini yenileyerek, incelmiş, yıpranmış ve kırılmış saç tellerine onarım sağlıyor. Yeniden canlanma sağlayarak, saçların daha yumuşak ve daha parlak olmasını sağlıyor. Kaybedilen nem dengesini yeniden kuruyor. Böylelikle saçtaki yıpranmalara bağlı kuruluğu giderebiliyor.

Son yıllarda çok popüler olan altın kinoa, güzellik vitamini B12’yi, saçtaki elastikiyeti artıran B2 vitaminleri içeriyor. Aynı zamanda da çok zengin bir protein kaynağı. 

Böylesine zengin içeriğe sahip bir bakımı saçlara uygulayınca etkisi de bambaşka oluyor! Her şeyden önce saçları kökten uca onarıyor. Yıpranan saçlar düzenli uygulamada eski sağlığına kavuşabiliyor. Saçlar onarıldığı için kırık oluşumu engelleniyor, saçlar korunuyor ve çok daha bakımlı görünüyor. Saçı yoğun şekilde besliyor ama beslerken ağırlaştırmıyor. Formülü sayesinde saçlara hafif bir dokunuş yaparak besliyor.


Önerilenler

Benzer İçerikler