Yılın Kuaförü Yarışması’nın ana sponsoru Kariyer Eğitim Kurumları

Kategori

2011 yılından bu yana devam eden Yılın Kuaförü Yarışması’nın ana sponsoru Kariyer Eğitim Kurumları.

Ülkemizin en uzun soluklu bağımsız kuaförlük yarışması olan Hairist Yılın Kuaförü Yarışması düzenlenmeye başladığı günden bu yana ülkemize onlarca finalist ve dereceye giren heyecanlı, tutkulu yepyeni isimler kazandırdı.

2016-2017 yılları birincilerini Londra’da Visionary Awards Yarıması’nda ülkemizi temsil etme imkanı da sağlayan yarışma, çağa ayak uydurarak dijital platformlar üzerinden geniş katılımlarla devam ediyor.

2018-2019 ve 2020 yılları için Kariyer Eğitim Kurumları, Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nın ana sponsoru olarak kuaförlük sektörünün en prestijli yarışmasına destek veriyor. Konuyla ilgili olarak Hairist Etkinlik Koordinatörü Erkan Güzel şöyle konuştu: ‘Bu tür organizasyonları düzenlemek tabii ki kolay değil. 7’incisini gerçekleştireceğimiz Yılın Kuaförü Yarışması’nı destekleyen bağımsız bir sponsorun olması yarışmanın aynı güvenilirlik ve aynı kaliteyle devam etmesi açısından önem taşıyor. Ülkemizin önemli eğitim kurumlarından biri olan Kariyer Eğitim Kurumları’nın bünyelerindeki kuaförlük eğitimleri paralelinde bu yarışmaya destek olması onların sektörümüze olan ilgisinin ve samimiyetinin bir göstergesidir. Kendilerini tebrik ediyorum.’

Kariyer Eğitim Kurumları adına ise Serkan Selamet ise ‘Aslında bunu bir sponsorluk değil sektöre olan vefa borcumuz olarak görmemiz daha uygun olacaktır. Türk Kuaförlüğü çok özel yeteneklere ve gelişmiş markalara sahip bir sektör ve özellikle yaratıcılık ve pratiklik konusunda dünyada rahatlıkla tekiz diyebilirim.

Türk Kuaförlüğünün dünyadaki saygınlığının devamlılığını sağlamak ve çok daha iyi yerlerde iz bırakacak çalışmalar yapabilmek için Hairist Yılın Kuaförü Yarışması gibi prestijli çalışmaların ülkemizde daha yoğun yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Hairst Yılın Kuaförü Yarışması birincilerini  global bir sahne olan Alternatif Hair Show’da da izleme fırsatı bulduk. Sektörümüz Türk kuaförlüğünün başarısını dünyaya tanıtacak çok daha başarılı çalışmalar yapılacağına gönülden inanıyoruz.

Kariyer Eğitim Kurumları olarak Erkan Güzel öncülüğünde gerçekleşen ve sektörümüz için çok önemsediğimiz bu yarışmanın içerisinde bulunmaktan çok heyecanlıyız. Şimdiden tüm katılımcılara başarılar diliyoruz.’ sözleriyle sponsorluk destekleri hakkında bilgi verdi.

Önerilenler

Benzer İçerikler