fbpx

L’Anza Healing Smooth için Kemal Diker’den uzman görüşü

Kategori

L’Anza Healing Smooth için Kemal Diker’den uzman görüşü

L'Anza Türkiye

L’ANZA, bütün ürünleriyle faaliyetlerinin sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünya konseptini desteklemesi garantisiyle yeşil sorumluluk ilkesine bağlıdır.

Dünya çapında en kaliteli saç bakım ürünlerini, malzemelerini ve eğitimlerini tasarlayan, profesyonel, sözünün eri bir marka olmaktan gururluyuz.

Şimdi söz bu gururu bizimle yaşayan ve paylaşan uzman kuaförlerin…

kemal diker

Malatya’da ortağım ve bütün ekip ile birlikte nasıl en iyi müşteri servisi sunabileceğimizi ve nasıl fark yaratabileceğimizi her zaman düşünüyoruz ve bunu gerçekleştirmeye de çaba gösteriyoruz.

Bu bölgedeki misafirlerimizin saçları daha kalın olduğu için istedikleri sonuca ve memnuniyete kavuşmak için maalesef daha güçlü kimyasal işlemlerine girmek zorundalar.

Bu yüzden saç bakımı bizim için çok daha önemli. L’Anza sadece doğal olduğu için değil, aynı zamanda en son teknolojileri kullanması nedeniyle bize müşterilerimize en iyi hizmeti sunma imkanı sağlıyor.

Healing Smooth serisi de favori ürünlerimiz arasında. L’Anza Healing Smooth saçlara güç, yumuşaklık, parlaklık ve onarım sağlıyor.

Smooth serisi, şampuan, günlük bakım kremi ve günlük bakım spreyinden oluşuyor. İçeriğindeki keratin Healing sistemi saçlara uzun ömürlü bir tedavi, mühürleme ve koruma sağlıyor, elektriklenmesini önlüyor, saça inanılmaz bir parlaklık bir görünüm sağlıyor. Aşırı kabarık ve kıvırcık saçları sakinleştiriyor ve yumuşak bir görünüm sağlıyor. Hafif formülü sayesinde saçları kesinlikle ağırlaştırmıyor.

Özellikle fön, maşa, pres gibi aşırı ısı işlemlerine maruz kalan müşterileri Smooth serisi 260 dereceye kadar koruma altına alıyor.

Healing Smooth

Saçın elektriklenmesini engelleyerek doğal bir pürüzsüzlük sağlar. Organik özleri ve Keratin Sistemi ile saçı korur ve parlaklık verir. Dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olanlara yüksek performanslı tedavi etkisi sunar. Saçın yapısına zarar vermeden saçı rahatlatır.

KUAFÖR MEHMET KEMAL

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz