fbpx

Yılın Kuaförü Yarışması kazananları açıklandı

Yılın Kuaförü Yarışması kazananları açıklandı

Türkiye’nin en uzun soluklu ve istikrarlı kuaförlük etkinliği olan Hairist, 10 Nisan 2017 tarihinde İstanbul Şişli Meslek Yüksekokulu Maslak Yerleşkesi’nde gerçekleşti.

Etkinlikte Mayıs 2016’dan bu yana yılın kuaförü yarışmasına katılarak, toplam 549  yarışma başvurusu için gönderilen toplam 2666 saç fotoğrafı arasından finalist seçilen değerli yarışmacılar Ahmet Şişe, Ayhan Önlüel, Can Özcan, Doğan Yavuz, Efe Bayram Türkmen, Engin Uysal  Erdal Ekiz, Erdem Coşkun, Eren Bostancı, Ertan Gülpınar, Gürkan Duman, Hakan İpekel, Hakan Sarsa, Halis Öztürk, Hüseyin Alkan, Hüseyin Başar, İsa Sevindik, Kübra Kurt, Leman Canbulat, Muhammet Çimen, Murat Kaya, Mustafa Coşkun, Onur Sevil, Sedat Mamur, Sefine Henden Peker, Ülkü Usta, Volkan Özer, Yaşar Olkan ve Yunus Bulut sahne aldı. Finalistler arasından toplam 6 kişinin aldığı dereceler açıklandı.

Yarışmalar ve ödüller pek çok sektörde olduğu gibi kuaförlük sektöründe de enerji veren, ilhamı körükleyen ve mesleğe olan bağı artıran önemli faaliyetler. Bu nedenle Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’na ilgi gösteren tüm kuaförleri tebrik ederiz.

Üçüncülük ödüllerini Şişli Yüksek Meslek Okulu Öğretim Görevlisi Yeliz İştar, ikincilik ödüllerini Artistik Kuaförler Derneği Eski Başkanlarından Yıldırım Özdemir, birincilik ödüllerini Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Adnan Serter verdi. Şekillendirme ve Topuz kategorisi birincisi Hüseyin Alkan, ikincisi Engin Uysal, üçüncüsü Hüseyin Alkan, Kesim Renklendirme kategorisi birincisi Hüseyin Alkan, ikincisi Hakan İpekel, üçüncüsü Hüseyin Alkan oldu.

Şekillendirme ve topuz ile kesim ve renk kategorileri olmak üzere her kategorinin birincisi Hüseyin Alkan, ülkemizi Londra’da düzenlenen Alternative Hair Show Visionary Yarışması’nda temsil etmeye hak kazandı.

Tüm yarışmacıları ve kazananları tebrik ediyoruz. Yarışma önümüzdeki aydan itibaren farklı bir formatta ve sadece Instagram üzerinden devam edecek.

Detayları Estetica Mayıs 2017 Renk Sayısı’nda bulabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz