fbpx

Yılın Kuaförü 2020 Büyük Finaline Son Saatler!

İlklerin yarışması HAIRiST Yılın Kuaförü 2020 bu yıl da bir ilke imza atarak, Türkiye’ de ilk defa dijital yayınla Youtube/Hairisttv’de gerçekleşiyor!

Bu yıl 20 Nisan 2020’de Swiss Hotel Bosphorus’ta gerçekleşmesi planlanan Türkiye’nin uzun yıllardan bu yana devam eden ve uluslararası standartlarda sürdürülebilir tek kuaförlük yarışması HAIRiST Yılın Kuaförü, pandemi nedeniyle iptal edilmişti.

Sonrasında alınan kararlar ve hızlı dijital dönüşüm becerisi sayesinde Türkiye’de birçok ilki bünyesinde barındıran HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması, yine bir ilk olarak Youtube platformunda özel konukların katılımıyla Yılın Kuaförü’nü seçiyor.

2020 Nisan Pazartesi günü saat 14:30’da Youtube/Hairisttv’de Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel’in ve Kuaförler Derneği Başkanı Mahmut Ebil’in Jüri Başkanı olarak stüdyodan sunumuyla gerçekleşecek yarışmaya; yurtiçi ve yurtdışından konuklar finalistler, jüri ve şov ekibi de canlı yayınlarla bağlanacak!

Bu ilham dolu atmosferi kaçırmamak ve ilklere tanık olmak için Youtube/Hairisttv sayfasına hemen abone olun!

Canlı Yayın Sponsorları:

Altıpatlar Mimarlık // Aveda // Davines // Hush // Insight // L’Oréal Professionnel // Schwarzkopf Professional // Ventoso

Yarışma Ana Sponsoru:

Altier Academy

Hairist Sponsorları:

Altıpatlar Mimarlık, Aveda, Davines, Hush, Insight, L’Oréal Professionnel, Pivot Point, Schwarzkopf Professional, Ventoso,

Altier // Estetica Dergisi // hairist.com.tr //Kuaförler Derneği

ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz