Yılbaşı yoğunluğu…

Yılbaşı yoğunluğu

Yılbaşında salonlar ve dolayısıyla salon sahipleri en yoğun zamanlarını yaşar. Salonlarınızın canlı ve dolu dolu halini en verimli şekilde kullanabilmeniz için birkaç tavsiye:

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, yeniyıl

Mutlaka salonlarınızı çeşitli süslemelerle yılbaşı ruhuna yönlendirin. Oluşturduğunuz hediye setlerinin satışını arttıracak etkenlerden biri de budur.

Saç kesimi ve renklendirme işlemleri yılın bu zamanında bir artış gösterir. Bu sebeple mutlaka müşterilerinizin bir ön randevu yaptırmalarını söylemelisiniz. Yoğun zamanlarınızda bu şekilde müşteri memnuniyetini korumaya devam edeceksiniz.

Yeni yıla özel bir saç stili önerisinde bulunun! Bu tarz önerilerde bulunmak servis sayınızı arttırır ve müşterilerinizi salonda işlem yaptırmaya teşvik eder.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, yeniyıl

Sadece saç kesimi ve renklendirme değil, özel bir makyaj stili veya yeni yıla özel motiflere sahip, oje ile yapacağınız tasarımlar müşterilerinize cazip gelecektir.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, yeniyıl

Sadık müşterilerinize özel farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Örneğin ‘‘beş işlem yaptırdıktan sonra sonra altıncı yaptıracağınız işlem hediye’’ gibi. Bunu bir ön ödemeli hediye kartı sistemine dönüştürürseniz sezonun durgunlaştığı yeni yıl sonrası dönemde müşteriler sizi ziyaret etmeye teşvik olacaktır.

Yeni yıl için özel derlediğimiz ürün seçkilerini ve satış taktiklerini incelemek için tıklayın.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi 

mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975