Kısıtlı alanları verimli kullanmak

 

Berlin’den bir salon

Alexandra Erhard ve Thomas Karsten’in tasarladığı Berlin’de bulunan Stüdyo Karhard Mimari + Design tasarımı kısıtlı alana sahip kuaför salonları için örnek olabilecek minimalist bir salon. 12 metre karelik dar ve uzun alan son derece kullanışlı bir şekilde değerlendirilmiş.

saç, tasarım, kuaför, kuaförlük, moda, salon

Karşılıklı yerleştirilen aynalarla ve camdan kapısı ile dar ve uzun alanda ışıklandırmadan maksimum verim alınmış. Renk olarak beyaz seçilmesi ayrıca ortamı daha ferah bir hale getiren unsurlardan. Seramik duvar döşemeleri ile bütünlük kurulmuş.

saç, tasarım, kuaför, kuaförlük, moda, salon

İşlevsel olarak kullanımı rahat olabilmesi için kuaför mobilyaları çapraz bir şekilde monte edilmiş. Ayrıca mobilyaların rengi siyah seçilerek beyaz zemin üzerine dikkat çekici bir görünüm kazandırılmış ve ayrıca salonun lambaları mobilyalarla senkronize bir şekilde çapraz kullanışmış.

saç, tasarım, kuaför, kuaförlük, moda, salon

Farklı mimari bakış açıları ve tasarımlarla dar veya küçük alanları değerlendirmek mümkün. Salon tasarımını yakında incelemek için haber galerisini ziyaret edebilirsiniz.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi 

mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975