Yeni bir nefes: MOS BEBEK!

Yılların markası MOS'u markanın tutkunlarından Doğan Çelik’in devralmasıyla birlikte değişim rüzgarları başladı. Haziran ayında hizmete giren yeni şube dinamik ve enerjik yapısıyla güzellik tutkunları ile buluşuyor.    

MOS’un yenilenen yüzünün sembolü haline gelecek olan MOS Bebek’te son trendler MOS’un deneyimli ekibi tarafından uygulanıyor ve salon müşterilerin konforu esasına dayanarak hizmet veriyor. Modern tasarımıyla öne plana çıkan MOS Bebek’te, 15 kişilik tasarım ekibi ve 10 çalışma alanı bulunuyor. Bilgisayar ve internet alanının bulunduğu salon Altıpatlar Mimarlık imzası taşıyor. 

Açık büfe ikramı ve otopark alanı ile  müşterilerinin konforu ve rahatlığını da hedefleyen salon sıcak, sade ve şık. Salon tasarımında ise kahve renklerle elegant yapı ortaya çıkıyor. Tablolar gibi küçük ayrıntılar salon atmosferine renk katarken koltuklar salon araçlarının modern tasarımları ile öne çıkan Takara Belmont’tan…

20 yıllık birikimiyle pek çok ünlünün saç stili danışmanlığını yapan Doğan Çelik salı ve cuma günleri, MOS’un yenilenen yüzü ve anlayışıyla açtığı ilk salon MOS Bebek’te bulunacak.

MOS markası gelecekte de aynı değerlere hizmet vermeyi, trendleri belirlemeyi, teknoloji ile güncellenerek farklı tatlar yaratmayı ve büyümeyi hedefliyor.

 Doğan Çelik (sol)  Ali Tacir Bebek Mos Salon Ortağı (sağ)