Yaşlanma Karşıtı Bakımda Fark Yaratan Nuxe Ürünleri

30 yaşın üzerindeki tüm kadınların en büyük dertlerinden biri ciltlerinin zamanla esnekliğini, diriliğini ve sıkılığını kaybetmesidir. Daha iyi bir cilde kavuşmak, ciltlerinin genç görünümünü korumak için hiçbir masraftan kaçınmaz, pek çok ürün denerler. Bu deneme sürecinde kimi ürünler işe yararken kimileri de hiçbir sonuç vermez. Sizi bu deneme-yanılma zahmetinden kurtarmak için, yaşlanma karşıtı bakımda gerçekten fark yaratan ve etkili sonuçlar veren Nuxe ürünleri ile tanıştırmak istiyoruz.

İşte cildinizin çok daha genç ve diri görünmesini sağlayacak 5 etkili Nuxe ürünü:

Nuxellence Eclat Anti-Aging Nemlendirici Bakım Kremi

nuxe nuxellence gençlik ve ışıltı veren anti-aging bakım kremi -yaşlanma karşıtı

30 yaş üstü kadınlar için geliştirilen bakım kremi Nuxellance Eclat, cilde gençliğin ışıltısını kazandıran pürüzsüzleştirici etkisiyle yaşlanma karşıtı bakım rutininizin vazgeçilmezlerinden Tüm cilt tipleri için pürüzsüzleştirici, dolgunlaştırıcı, aydınlatıcı sonuçlar yaratan,  cilde enerji ve ışıltı veren bu yaşlanma karşıtı bakımı, sabahları günlük bakım kreminizden önce uygulamalısınız. İçeriğinde çarkıfelek çiçeği (Pasiflora), sığırdili, gelincik, doğal kökenli Hyalüronik Asit, Galanga yaprakları, zeytin yaprakları ve düzeltici pigmentler bulunuyor.

Nuxe Nuxuriance Ultra Anti-Aging Vücut Kremi

nuxe nuxuriance ultra anti-aging vücut kremi

5 aksiyonlu yaşlanma karşıtı vücut kremi, cildinizi derinlemesine besleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Cildinizin sıkılaşmaya ihtiyacı varsa, bu vücut kremini başucunuzda tutun. Cildinizin elastikiyetini, yoğunluğunu ve sıkılığını artırmaya yardımcı olan krem, tüm cilt tipleri için uygun.  Kremi her sabah ve akşam göğüs, mide, kollar, uyluk ve kalça bölgelerine uygulayın. İçeriğinde safran ve Begonvil Bi-Çiçek Hücreleri, Mikro Hyaluronik Asit, Çavdar özü ve Shea Yağı bulunuyor.

Nuxe Nuxellence Super Serum

nuxe nuxellence super serum -yaşlanma karşıtı

Besleyici ve yumuşatıcı özelliğiyle öne çıkan %95 doğal türevli, yaşlanma karşıtı bu süper serum, düzenli kullandığınız takdirde cildinizin gençlik mekanizmasını onararak, 10 yaş daha genç görünmenizi sağlayacak. Yarım pipet serumu parmak uçlarınıza sıkın, parmaklarınız arasında eritin. Sonrasında temizlenmiş cildinize bakım kreminizden önce yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Doğal kökenli Hyalüronik Asit, Alp Yıldızı Çiçeği Botanik Kompleksi, B3 Vitamini ve parçalara ayrılmış botanik yağlar içeriyor.

Nuxe Creme Prodigieuse 5’i Bir Arada Krem 

 Creme Prodigieuse 5 in 1

Makyajsız görünüm için cildinizde düzeltici etki yaratan 5’1 Bir Arada Kremi, yüzünüzde pürüzsüz görünmesini istediğiniz alanlara (T bölgesi, mimik çizgileri, nazolabial kıvrımlar, vb.) sabahları günlük bakım kreminizden sonra uygulayın.
Cildinizin mükemmel görünümünü sürdürmek için gün boyunca
yenileyin. İçeriğinde Yasemin Çiçeği, Kalendula Çiçeği, Hücresel şeker, Doğal Silika ve Biomimetik Botanik Skualen bulunuyor.

Nuxe Bio Organic Gece Bakım Yağı 

 Bio Organic Gece Bakım Yağı

Normal ve kuru ciltler için önerilen bu organik yüz yağı, içeriğindeki pirinç yağı ekstresi sayesinde cildinizi gece boyunca onararak organik bitkisel yağlarıyla rahatlatıyor. İpeksi dokusu ve aromatik bitki özlü parfümü ile tüm duyularınıza hitap eden bu gece bakım kremi, uyandığınızda yenilenmiş, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Akşamları temizledikten sonra kuru cildinizde kullanın. Avucunuza birkaç damla sıktıktan sonra yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize hafif masaj hareketleriyle eşit bir şekilde uygulayın. İçeriğinde ayrıca Avokado, Susam, Jojoba,ve Makademya yağı bulunuyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler