fbpx

Wella Professionals’dan trend yaratan renk servisi

Kategori

Wella Professionals’dan yeni renk servisi Color Touch Instamatic, kişiselliği öne çıkaran mat renkleriyle trendlere yön veriyor.

Wella Professionals’dan trend yaratan renk servisi

Soğuk lila, dumanlı ametist, okyanus esintisi, şeffaf dokunuş, serin nane, pembe rüya ve pudra kırmızı renkleriyle kadınlar kendini yeniden keşfediyor.

Color Touch Instamatic, diğer Color Touch serileri Color Touch Sunlights ve Color Touch Relights ile birlikte konusunda uzman bir ekip tarafından özel olarak geliştirilmektedir. İleri teknoloji ile hayat bulan renk servisi Color Touch Instamatic, çarpıcı güzellikte renklerinin yanı sıra ve saçın temel yapı taşı olan keratin desteği de sağlıyor. Solma ve renk bozulmalarının aksine zaman geçtikçe güzelleşiyor ve parlıyor. Amonyaksız özelliği ile hassas baş derisine özen göstererek yalnızca 20 dakikada yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

Tonlar birbirine karışmadan, saçta göz alıcı renkler yaratan Color Touch Instamatic ile etkileyici görünümler ve renkler kısa sürede, konforlu bir şekilde elde ediliyor.

Wella Professionals’dan trend yaratan renk servisi

Instamatic Matte Gloss

Stil sahibi saçlar için sahip olunması gerekenler listesinde başı çekiyor. Zamanla güzelleşen renkler, çabasız güzelliğin doğal cazibesini ortaya çıkarıyor.

Wella Professionals’dan trend yaratan renk servisi

 Bugün bir renk meselesi! Yarın, kim bilir?

Matte Glose servisi, sarılınları aykırı romatik bir görünüme davet ediyor. Çünkü hiçbir zaman tek bir görünüme mahkum değilsiniz.

Hafta sonu çılgınlığı!

Matte Gloss servisi, hafta sonlarınIn özgür ve hovarda enerjisini saçlara taşıyor. Kendini keşfetmenin sınırsızlığı şimdi çok daha hızlı ve kolay.

Detayları Estetica Dergisi 2017 Renk Sayısı’nda bulabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz