Wella Coty bünyesinde!

Wella Professionals, Clairol, Sebastian Professional, Nioxin gibi 43 marka, 2016 senesinin ikinci yarısı itibarıyla kozmetik devlerinden Coty Inc. bünyesinde faaliyet gösterecek!

Coty Inc., 43 kozmetik markasının profesyonel saç bakım, renklendirme ve şekillendirme ürünlerini bünyesine kazandırmak için P&G'ye 12.5 milyar dolar teklif etti. İşortaklığı hakkında görüşler;

Coty Inc. ve P&G distribütörlüğünü yapan Yöntem Profesyonel Genel Müdürü 

Müslime DUĞRAÇ

 Kozmetik dünyasının en büyük grup markalarından olan Coty Inc., profesyonel saç sektörü denince akla ilk gelen markalardan Wella ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır. İki marka da kuruluşlarından en temel özellikleri olan güzellik, yaratıcı özgürlük ve girişimci ruhu daim etmek için tutkuyla çalışmaya devam edecektir. Bu birleşmenin bize, iş ortaklarımıza ve profesyonel saç güzelliği endüstrisine sağlayacağı artıları bildiğimiz için heyecan duymaktayız.

Beraber çıktığımız bu yolda aynı kararlılık ve heyecanla, siz iş ortaklarımız ile birlikte gelişerek büyümeye, sizlere mükemmel ürün ve hizmetleri sunmaya devam etmek için var gücümüzle ve artarak devam eden heyecanımızla çalışacağımızı özellikle belirtmek isterim. Bize duyduğunuz güven ve sunduğunuz güçlü ortaklık için hepinize tek tek teşekkür ederim.  Bize duyduğunuz güven ve sunduğunuz güçlü ortaklık için hepinize tek tek teşekkür ederim. Bu süreç ile ilgili her türlü soru ve düşüncelerinizi aktarmak için daha önceden olduğu gibi, bize her zaman ulaşabilirsiniz.  

Wella Kuzey Amerika CEO’su Sal Mauceri

“Wella Professionals her geçen gün biraz daha büyüyor. Coty Inc. ile yolumuza devam ederek, işortaklarımıza daha iyi bir destek vermeye odaklanacağız. Salonlar için gerçekleştirmeyi planladığımız iş planlarımız var. Salonlara yenilikçi servisler ve eğitimler ile destek vermeye devam edeceğiz.”

P&G CEO’su A.G. Lafley

Coty Inc.’nin parfüm, makyaj malzemeleri, cilt & vücut bakım ürünleri üreticisi olarak bünyesine kazandırdığı markaların kimliğine uygun olduğunu düşünüyorum.   

Wella Professionals Global Başkan Yardımcısı Sylvie Moreau

Wella Professionals olarak Coty Inc. ile aynı tutkuyu paylaştığımızı düşünüyorum. Coty Inc. bünyesinde faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz için onur duyuyorum. Wella Professionals olarak misyonumuz kuaförlük sektörünü bir üst seviyeye taşımak. Geleceğe yönelik planlarımızı hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975