fbpx

Vitality’s Espresso ile hızlı, parlak sonuçlar

Kategori

Pastel gölgelerden açık tonlara renk çeşitliği ile kendinizi ifade etmeye izin verin. Parlak tonlarla saçınızı canlandırın, sarı, yeşil, mavi gibi renk skalasıyla doğru tonu yakalayın.

Saçı şampuanlayın ve nemini alın daha sonra saç kremi uygular gibi saça yayın ve sadece 3 dakika bekleyin ve saçı durulayın.

Vitality’s Espresso

Hızlı: 3 dakikada mükemmel sonuçlar.

Etkili: Parlak bir etki, asidik pH ile parlak görünümü saça mühürleyerek saç hücresini yumuşatır.

Hassas: Amonyak ve peroksid içermeyen formülü sayesinde hassas saç derisi için idealdir. İçeriğinde bulunan Keravit ve kompleks bitkisel yağlar ile saçın keratin seviyesini arttırır ve yeniden yapılandırır.

Pratik: Saçı açarken yumuşatır. Şampuandan sonra saç kremi kullanır gibi kullanabilirsiniz.

Yeniden yapılandırma: İçinde barındırdığı keratin ve proteinler sayesinde saçı aynı zamanda besleyerek yumuşaklık verir. Moleküler kompleks saçı güçlendirir.

Her saç tipi için Vitality’s Espresso

Refill

Saçı şampuanladıktan sonra 3 dakikada Vitality’s Espresso uygulayın ve saçı taradıktan sonra durulayın. İstenen parlak görünüm ile saçı canlandırın.

Keratin

Antioksidan etki ile saçın pigmentlerini sabitleyip, saçı yapılandırır. Saçı şampuanladıktan sonra karışımı saça uygulayarak tarayın, 5 dakika bekletin.

Blonde & Highlights

Altın, platinyum ve gümüş renkler ile saça meç yapın. Saçı şampuanladıktan sonra 1 dakikadan 5 dakikaya kadar bekleyin ve durulayın.

Sublime

Asi saçlarda hidrasyon ve yumuşaklık sağlar. Saçı yıkadıktan sonra Espresso 5/10 tonunu saça uyguladıktan sonra Intensive Aqua Sublime Oil uygulayın, 5 dakika saçta bekletin ve durulayın.

Shine

Canlı, göz alıcı parlaklık. Bir Yoğunlaştırıcı / Pastel Tonu Parlaklık renk terapisi ve renkleri canlandırır ve 5 dakika içinde parlamayı sağlar. Saçı yıkandıktan sonra, espresso ile istenilen karışımı oluşturun, karıştırın, uygulayın, 5 dakika bekleyin ve durulayın.

 Miracle

Saçları besler ve güçlendirir, yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Kuru saçlar için önerilir. Yıkamadan sonra, istenen Espresso rengini 1 ila 3 arası Trilogy Miracle Fluid pompayla karıştırın, tarayın, 5 dakika bekletin ve durulayın.

Gloss

Doğal saçlar için saça parlaklık kazandırır. Saçı yıkandıktan sonra, tüm saçın üzerinde nötr Espresso uygulayın. 5 dakika bekletin, tarayın ve durulayın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz