fbpx

Ventoso Premium Serisi: İnci kahvesi mi? Şampanya Pembesi mi?

Kategori

Ventoso’nun ayrıcalıklı saç şekillendirici ürünleriyle tanıştınız mı? İnci kahvesi ve şampanya pembesi renkleriyle daha şık, özel tasarım kutusuyla özelleştirilmiş, Ventoso Premium Serisi, seramik kaplı ürünleriyle saç şekillendirmede kusursuz ve pürüzsüz bir deneyim sunuyor.

Seramik kaplamalar ısıyı eşit olarak dağıtarak saç tellerinin ve uçlarının yanmasının önüne geçiyor. Saçtan pürüzsüzce kayarak, yumuşak ve parlak bir sonuç elde etmenizi sağlarken, elektriklenmeyi de engelliyor.

Ventoso Premium Coffee & Champange Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Ventoso Premium Coffee & Champange Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası

İnce ve kalın tüm saç tipleri için uygun olan Ventoso Premium Coffee & Champange Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Maşası, 1600C -2200C ısınma aralığında kullanım sağlarken, 182x28mm boyutlarında seramik kaplaması ile saçları pürüzsüzce şekillendirir. Maşanın ucunda bulunan güvenli tutuş bölgesi ve 2.5 metre uzunluğunda 3600 dönebilen kablo ile son derece rahat bir şekillendirme imkanı sunar. Siz açık unutsanız da 60 dk. içinde kendini kapatır. Özel yanmaz metal ayaklığı sayesinde saç şekillendirme işlemini sonrasında maşayı kolayca soğumaya bırakabilirsiniz.  

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa

Ventoso Premium Pearl Coffee & Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa

Tek bir ürünle ister dalgalı, ister düz saçları elde edebileceğiniz Ventoso Premium Pearl Coffee & Champagne Rose Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici ve Maşa, negatif iyonizer özelliği sayesinde saçlardaki statik elektriği önlüyor ve saçlara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor.Aç / Kapa kilit sistemi ile cihazınız kapalıyken maşa, açtığınızda düzleştirici olarak kullanılabiliyor.

Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici

Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici

Yine tüm saç tipleri için kullanıma uygun olan Ventoso Premium Pearl Coffee Seramik Kaplı Profesyonel Saç Düzleştirici, 1300C -2300C ısınma aralığında kullanılabiliyor ve tam 30 saniye içinde düzleştirmeye hazır! Diğer Ventoso Premium ürünleri gibi 2.5 metre uzunluğunda 3600 dönebilen kablo ile daha rahat kullanım sağlıyor. Diğer düzleştiricilere oranla daha uzun tasarlanmış ağız yapısı sayesinde, saçı daha hızlı düzleştirirken, 115x25mm seramik kaplama plakaları sayesinde saçtan pürüzsüzce kayarak yumuşak, parlak sonuçlar oluşturuyor. Üstelik yüksek ısısı sayesinde brezilya fönü sonrası ve keratin bakım işlemi sırasında kullanıma son derece uygun.

Ventoso’nun Isı Geçirmeyen Yardımcı Aksesuarları

Saç şekillendirirken karşılaşılan en büyük problemlerden biri cihazların yüksek ısı nedeniyle elleri ve parmakları yüksek ısıya maruz bırakmak. Hatta saçları düzleştirirken parmakları da yakmak en sık karşılaşılan sorunlardan biri olmuştur. İşte bu sorunu ortadan kaldırıp, parmakları ve elleri saç şekillendiricilerin yüksek ısısıdan koruyan Ventoso Isı Geçirmeyen Eldiven ile tanışın.

Elinizi Yakmadan Saçlarınızı Kolayca Şekillendirin!

Ventoso Isı Geçirmeyen Eldiven sayesinde rahatlıkla saçlarınız düzleştirebilir, maşa ve tost makinesi ile parmaklarınızı yüksek ısıya maruz bırakmayarak saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Düzleştiricinizin Soğumasını Beklemeyin!

Bir diğer problemde saç şekillendirme işlemi bittikten sonra cihazının uzun süre soğumasını bekleyerek, soğuduktan sonra cihazı yerine kaldırabilmek. Ventoso Isı Geçirmeyen Silikon Düzleştirici Başlık ile artık cihazınızın soğumasını beklemenize gerek yok. Düzleştiriciniz sıcak olsa da ısı geçirmeyen silikon başlık sayesinde rahatlıkla yerine koyabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz