Ev Konseptli Kuaför Salonu : Fringe

Fringe, Toowoomba’da farklı ve eklektik müşterileri ve sıcak kültürlerinden inşa edilen, doğal ve çevreye duyarlı bir salon.

Fringe oldukça samimi ve tıpkı evinizin salonu gibi. Queensland’daki çeşitli müşteriler gerçek bir aile ferdi gibi ağırlanıyor. Bu sıcak eyaletin sıcak insanları, müşterilerin geri gelmesini sağlayacak içten bir samimiyetle hizmet veriyor.

Maxine Oxford – Salon Sahibi

Maxine Oxford; “Salonumuz Toowoomba’nın yapraklı sokaklarında bulunan güzel tasarlanmış süslü bir butik kuaför. “Klasik, sinirli ve ikisi de dahil olmak üzere çeşitli benzersiz stillerle gençlerden olgun yaşlara kadar geniş bir müşterimiz var. Sürekli olarak sıcak ve arkadaş canlısı olmakla ilgili bir kültür yaratmaya çalışıyoruz, herkesin hoş karşılanmasını ve güzel alanımızın tadını çıkarmasını istiyoruz. ”

Fringe ayrıca gezegene olan sevgisi ve saygıları ve bireysel refahı, ürün, marka ve hizmette, müşterileri ve personeli bu sebeple eşit derecede tutkuyla bağlayan itici bir güç.

Tegan, “Müşterilerimize ve çalışanlarımıza, gezegendeki sağlık ve refahı teşvik etmek için saç renginde en doğal alternatifi sunmak için Natulique ile ortaklık yapıyoruz” dedi. “Bütünsel sağlık ve refah konusunda tutkuluyuz ve müşterilerimize kaliteden ödün vermeden rahatlamak ve şımartmak için temiz bir alan sağlamaktan gurur duyuyoruz.” Tegan, markanın Besleyici Krem, Curl Tanımlayıcı Krem ve Saç Mousse’sini Natulique için öne çıkan ürünler olarak belirtiyor ve bu değerlerden asla ödün vermeden mükemmel sonuçlar sunuyor.

Hizmet açısından, doğal renk görünümleri, bu eklektik salon ailesini içeren müşteriye uyacak şekilde her zaman ayrılan klasik ve sinirli saç kesimlerini karşılıyor.

“Kesintisiz bir sonuç veren muhteşem karışımlar yaratmak için güzel mükemmel folyo ve renk çalışmalarıyla gurur duyuyoruz. Bireysel için tasarlanan müşterilerimiz için klasik saç kesimleri yaratmanın yanı sıra mükemmel blowdry’yi de gurur duyuyoruz ”dedi. “Müşterilerimize yakın gelecek planlarımızın bir parçası olarak kimyasal içermeyen sıcak ve misafirperver bir ortamda yüksek kaliteli hizmetler ve ürünler sunmaya devam etmeyi planlıyoruz.”

Fringe, iyi kuaförlüğün genellikle doğuştan geldiğini hatırlatıyor ve güzel bir alan inşa etme adımlarını izliyor, onu sıcak yapan ve davet eden, bu kültürü değerle destekleyen ürün ve hizmetler sunuyor. Tüm bunların ötesinde, tutkular ve inançlar, müşterilerin neden bir salonu diğerine tercih edeceklerinin temelini oluşturuyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler