fbpx

Ventoso ile Stilinize Güç Katın!

Kategori

Büyüyen Ventoso ailesinde titanyum kaplı iyonik düzleştirici ve titanyum kaplı maşalar…

En iyi kuaförlerin tercihi sloganıyla kaliteyi tercih eden kuaförlerin beğenisini kazanan, ücretsiz bakım servisiyle fön makinesi kategorisinde fark yaratan Ventoso, şimdi düzleştirici ve maşalarıyla profesyonellerin yanında!

Ventoso kalitesiyle sunulan düzleştirici ve maşaların en büyük özelliği iletkenliği sağlamada önemli rolü olan titanyum kaplamaya sahip olmaları.

 

Titanyum Kaplı İyonik Düzleştirici Ventoso EPS811

VENTOSO Saç Düzleştirici

Ventoso EPS 811 saç düzleştiricisi, titanyum kaplı özelliğinin yanı sıra negatif iyon özelliği ile saçlarda yaşanan elektriklenmeyi de önleme özelliğine de sahip.

2,7 metre 360 derece döner kablosu, 230 dereceye kadar ayarlanabilir ısı aralığı, aşırı ve düzensiz ısınmayı önleyerek ısıyı sabit tutmayı sağlayan MCH donanımı ile son teknolojiye sahip. Düzleştirici konusunda lider üretici ülke konumunda bulunan Kore tasarımına sahip ürünler Ventoso kalitesiyle 2 yıllık garantiye sahip.

25x100mm ideal boyutundaki titanyum kaplı yüzer plakaları ise saçı yıpratmadan ve zarar vermeden baskı uygulayarak cihazın rahatça kaymasını ve kolay kullanılmasını sağlıyor.

Titanyum Kaplı Saç Maşası Ventoso EPS319

Ventoso Titanyum Maşa

Volkanik kayalarda bulunan metalik bir element olan titanyum parlaklığı, dayanıklılığı, hafifliği ve yüksek ısı karşısında değişmez sabitliği ile bilinir.

Titanyum, mükemmel ısı iletimi, tutarlı ısısı, minimum sıcaklık değişimine izin veren ve dolayısıyla ısı hasarını en aza indiren bir metaldir.

Ventoso tarafından sunulan Ventoso Titanyum Kaplı Saç Maşası EPS319’da Ventoso kalitesiyle saçı yıpratmadan az zamanda çok iş yapılmasını sağlıyor.

220 dereceye kadar ayarlanabilir ısı aralıkları, ısı derecelerini gösteren led göstergeleri ve 30 saniyede hızlı ısınmayı sağlayan PTC donanımının yanı sıra 2,7 metre uzunluğundaki 360 derece döner kablosuyla tam bir profesyonel.

Hem kuaför salonlarında kullanıma, hem de kuaför salonlarının misafirlerine satışa sunulan Ventoso Saç Düzleştirici ve Maşaları ülkemizin güvenilir e-ticaret sitelerinde de bulunuyor.

 

Daha detaylı bilgi için ventoso.com.tr adresini ziyaret edebilir, 02122752215 Ventoso Mutlu Müşteri Hattı’nı arayarak  iletişime geçebilirsiniz.

Ventoso

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz