Uzmanlığınızı gösterin!

Uzmanlığınızı gösterin!

Müşterilerinize verdiğiniz kesim ve renklendirme servislerinin ardından onları saçı nasıl kullanacağı doğrultusunda bilgilendiriyor musunuz?

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon, salonyönetimi

Kadınlar kuaförlerinden muhteşem bir görünümle ayrıldıktan sonra mutlu olurlar fakat esas önemli konulardan biri de o saçı kendi başına evde nasıl şekillendireceğidir. Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için onları styling ürünlerine yönlendirin ve bu ürünleri nasıl kullanması gerektiği konusunda bilgilendirin. Kısa, uzun, dalgalı, kıvırcık, ince telli, kalın telli birçok saç tipine uygun çeşit çeşit styling ürünleri mevcut olmasına rağmen kadınlar bu ürünleri bir uzman tavsiyesi olmadan tam anlamıyla nasıl kullanması gerektiğini bilmiyorlar. Sizin yaptığınız işlemlerden sonra kadının evde saçını doğru bir şekilde şekillendirmesi ve bunu sizin öğrettiğiniz ürünlerle ve taktiklerle yapması uzmanlığınızı ön plana çıkarır ve müşteri memnuniyetini arttırır. Kadın, saçının sürdürülebilir bir şekilde evde de istediği gibi şekillendirip kullanamaya devam eder ve bu kuaförüne olan güvenini arttırır dolayısıyla sadakati de artmış olur.

Müşterilerinize vereceğiniz ufak ipuçları ile kendi kendi yapabileceği şekillendirmeler sizi her zaman tercih edilebilir kılacaktır.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975