fbpx

Uzaklara yolculuk

Kategori

Uzaklara yolculuk

Eczacıbaşı Schwarzkopf Professional, Küba, Che Guevara, Fidel Castro, Buena Vista Social Club

Eczacıbaşı Schwarzkopf Professional, iş ortaklarıyla birlikte yılın yorgunluğunu Küba’da attı. Eczacıbaşı Schwarzkopf iş ortağı kuaförler, efsanevi liderler Che Guevara ve Fidel Castro’nun ülkesinde; romun, puronun, dansın ve müziğin tadını çıkardılar.

Nostaljinin başkenti: Havana…

Kültürel ve tarihi dokusunun yanı sıra renkli sokaklarında Latin müziğin hareketli ritimleri ve dans şovlarıyla da katılımcıları büyüleyen Küba’daki Pınar Del Rio ve Viniales turunda tütün tarlalarını, puro fabrikasını gören ve Cueva del Indio Mağarası’nın içinden geçen nehirde gizemli bir sandal gezisi yapan Eczacıbaşı Schwarzkopf Professional ekibi, mağaranın duvarlarında yer alan, Viñales’de “Mural de la Prehistoria” denilen duvar resimleriyle tarihe kısa bir yolculuk yapma fırsatı buldu.

Rom Müzesi’nde romun yapım aşamaları ve çeşitleri hakkında bilgi alan, Havana Kafe’de efsane perküsyon ustası Amadito Valdes’in yer aldığı, Latin müziğin uluslararası alanda bilinen gruplarından Buena Vista Social Club’ı canlı dinleme fırsatı bulan ekip yılın yorgunluğunu Eczacıbaşı Schwarzkopf Professional’ın organize ettiği Küba gezisiyle üzerlerinden attı. Haberin devamı Estetica Dergisi Şubat Mart sayısında…

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz