Uluslarası Kuaförlük Ödülleri Madrid’de 1000 kuaföre unutulmayacak bir deneyim yaşattı

0

Uluslararası Kuaförlük Ödülleri, ilham veren şovlar ve görkemli ödül töreni ile Madrid’de İfema Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.

Uluslararası Kuaförlük Ödulleri
Uluslararası Kuaförlük Ödulleri

Trevor Sorbie, Tony Rizzo, Anthony Mascolo, Klaus Peter Ochs ve Carlo Bay’ın jüri üyesi olduğu 2019 Kuaförlük Ödülleri’nde 15 finalist arasından seçilen Steven Smart, Jim Shaw, Steven Smart, Sylvestre Finold, Saco ve Angelo Seminara ödüllerini sahnede aldı. İspanyol kuaför Lluís Llongueras, onur ödülüne layık görüldü.

Yarışmaya 30 ülkeden yaklaşık 1000 kuaför katıldı. Türkiye’den Hairist Yılın Kuaförü birincileri İlknur Akbulut ve Pınar Yıldırım da yarışmanın uluslararası finalistleri olarak yer aldılar

Estetica Dergisi’nin medya sponsoru olduğu etkinlik, Uluslararası Kuaförlük Ödülleri Direktörü Mikel Luzea ev sahipliğinde gerçekleşti ve Estetica Dergisi Uluslarası Genel Yayın Direktörü Sergi Bancells tarafından sunuldu.

İngiltere’den Jim Shaw, tasarladığı klasik stiller ile En İyi Erkek Koleksiyonu kategorisinde, Steven Smart, En İyi Kadın Koleksiyonu kategorisinde ödül kazandı. En İyi Avargard Koleksiyonu İngiltere’de kuaförlük yapan Sylvestre Finold’un oldu

Yılın Uluslararası Artistik Takımı kategorisinde ödülü Richard Ashforth Uluslarası Kreatif Direktörlüğünde Saco’nun oldu.

İngiltere’de kuaförlük yapan İtalyan kuaför Angelo Seminara, Uluslarası Kuaförlük Ödüllerinde Yılın Kuaförü ödülü kazandı.

Revlon Professional ana sponsorluğunda Takara Belmont’ın katkıları ile gerçekleşen etkinlikte Beauty Underground, Mikel Luzea, Revlon Professional Artistik Takımı, Sanrizz, Sassoon, Toni&Guy and X-Presion gibi kuaförlük markaları kuaförlük sektörünün kırmızı halısı olarak kabul edilen mor halıda koleksiyonlarını sundular.

Uluslararası Kuaförlük Ödülleri finalistleri

Uluslararası Kuaförlük Ödülleri 2019 Finalistleri

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.