fbpx

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Kategori

TERRAFORM

Gizemli dünyalar

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Birbirinden farklı materyalleri birbirine kombinleyerek kendi çizgisini ortaya koyan Tuba Ergin, bu yıl ilk defa dijital olarak gerçekleşen MBFWI 15’inci sezonuna TERRAFORM ismini verdiği koleksiyonla katıldı. Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu konsepti bu yıl yine çok farklı.

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu TERRAFORM

Dünyanın gizeminin sorgularsınız, cevaplar ararsınız, kendi içinize dönersiniz… İnsanoğlunun yüzyıllardır süregelen yeni bir dünya arayışından ilham aldığı 2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu TERRAFORM, dünya dışı yaşamlar mümkün mü, insanoğlu yeni bir gezegende yaşamına devam edebilecek mi gibi sorulardan yola çıkıyor.  Renk ve dokular tasarımcının hayal dünyası ile doğrudan bağlantılı. Yeni dünya ‘’TERRAFORM’’, dönüşümü, yeni bir yaşam başlangıcını; fütürizm ve sürdürülebilirlik kavramlarını da içine alarak geleceğin modern, güçlü, sofistike ve feminen kahramanını betimliyor.

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu TERRAFORM

Sağlıklı Yaşam Trendi
Doğal Kumaşlar

Hiç olmadığı kadar cesur, benzersiz stili yansıtan 25 Look’dan oluşan koleksiyonda gündüzden geceye taşınabilen elbiseler, hacimli kapitone kabanlar, işçi tulumları gibi gücü temsil eden elegan silüetler fonksiyonel detaylarla harmanlanıyor. Güçlü omuzlara organik drapeler eşlik ederek feminen ve maskülen dokular arasında denge sağlanıyor. İpek kadife ve şifonlar endüstriyel zincirlerle, mat yüzeyler ise parlak ruganlarla birleşirken kontrast dünyalar adeta bir araya geliyor.

DOĞAL LİFLERDEN ESTETİK, SADE VE ŞIK, İNOVATİF TASARIMLAR. ORGANİK PAMUK, İPEK, KETEN, MODAL, VİSKON

Safran, tarçın, mürdüm, bordo gibi baharat renkleri, gri, haki, lacivert, soluk mavi ve siyahın ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda ipek, yakma kadife, organik el dokumaları, metalik deriler, parlak ziberlin, rugan ve vegan deriler yer alıyor.

Modern ve klasik çizgilerin bir araya gelmesi ile harmoni içeren uyum yakalayan görünümler… Geçtiğimiz sezondaki koleksiyonları ile aynı çizgiye sahip istikrarlı bir koleksiyon… Özgün, sade ve şık! Kendini özgürce ifade eden kadının yansımasının izlerini taşıyan koleksiyonuyla, Tuba Ergin Mercedes Benz Fashion Week’e damga vurdu.

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu TERRAFORM

Backstage ve kampanya çekimlerinde modellerin fütürist görünümüne VOGUE Eyewear’ın gözlükleri eşlik ederken, makyajda NARS, saçta Sabit Akkaya, takıda JUJU ve ayakkabılarda I Love Shoes ile mükemmel uyum yakalandı.

Tuba Ergin 20-21 Sonbahar Kış Koleksiyonu TERRAFORM

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz