TOP HAIR Trend ve Moda Günleri 2018

Kategori

TOP HAIR International Trend & Fashion Days 10 – 11 Mart 2018’de Düsseldorf’da gerçekleşecek

Saç bakımı ile kuaför sanayinin öncü fuarı ve yılın en önemli etkinliği TOP HAIR International Trend & Fashion Days, müşteri ilişkilerinizi geliştirmeniz ve kuvvetlendirmeniz, işlerinize yeni bir ivme kazandırmanız ve firmanızı yeni ufuklara taşıyabilmeniz için 2018 yılında da size üst düzey bir iş platformu sunuluyor.

Sipariş ve doğrudan satış olarak ayrılan açık fuar konsepti, 2 fuar gününe yoğunlaşmış 35.000 ihtisas ziyaretçisi, işinin ehli katılımcı, ziyaretçi ve fuar organizatörü sizi 2018 yılında Düsseldorf’da bekliyor.

Renkli ve ilham verici bu oluşum üst düzeyde bir ihtisas programının yanısıra TOP HAIR ile eş zamanlı düzenlenen BEAUTY DÜSSELDORF ve make-up artist design show kombinasyonunu sunuyor. Nisan ayında Düsseldorf’u saç bakımı ve güzellik profesyonelleri alanlarında zirveye taşıyacak, konuları birbirine yakın ve birbirini tamamlayan üç fuarın sinerji etkisinden mutlaka yararlanmalısınız.

Saç bakım ve kuaför sektörünün uluslararası alandaki bu önemli etkinliğine katılmak istiyorsanız aşağıda yer alan formu doldurarak en kısa zamanda tarafımıza ulaştırınız. Fuarın salon yerleşimi 14 Ağustos 2017’de başlayacak.

Önerilenler

Benzer İçerikler