fbpx

Davines 2017 İlkbahar Yaz Saç Modelleri Koleksiyonu

 Geometrik şekiller ve minimal kodlar

Davines Artistik Direktörü Angelo Seminara, 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonunda 20’inci yüzyıldan ilham alan çağdaş stiller yarattı. Geçmişten gelen izler ile modernize edilmiş saçlar, mimariden etkilenen modeller, minimal kodlar ve geometrik hatlar koleksiyona ruhunu kazandırıyor.

Davines 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Doğal görünümler, karakterize edilmiş saç stilleri, fütüristik çizgiler, feminen duruş koleksiyonda ilk göze çarpanlardan. Davines kalıcı renk sistemi Vibrachrom ile 3D efekti, olağanüstü parlaklık sağlanıyor. Seminara, rafine bir doğallık ve derinlik için kahverengi ve kırmızı tonlarda sıcak nüanslar 4.35, 5.35, 6.44 tercih ediyor.

Renk bakımında, renk bakımından güçlendirilmiş ve son derece sürdürülebilir formüller sayesinde daha da etkili olması için yenilenen, doğal ve renkli saçların yansımasını yoğunlaştırmak ve aydınlatmak için tasarlanan Alchemic, Davines şampuan ve saç kremi koleksiyonda kullanılıyor.

Stil ürünlerinin seçimi, koleksiyon görünümünü oluşturmak için önem taşıyor. Mükemmel saç stilleri oluşturmak için ideal olan Hair Assistant ürünleri, saçların hidrasyonunu koruyan ve tanımlayan ve esnek olan More Inside ürünleriyle birlikte kullanılıyor.

Artistik Direktör: Angelo Seminara Renklendirme: Angelo Seminara Takımı 
Fotoğraf: Andrew O’toole Makyaj:Daniel Kolaric Stylist: Niccolo Torelli

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz