Şubat 2019 finalistlerini Luigi Martini seçti

Kategori

Şubat ayı için 591 başvuru

Jüri Avusturalya’dan

Kariyer Eğitim Kurumları ana sponsorluğunda gerçekleşen Hairist Yılın Kuaförü Yarışması’nda Uluslararası Visionary Ödülleri’nde 2015, 2016 ve 2017 yıllarında finalist olan Avusturalya’nın kuaför markalarından Luigi Martini finalistleri seçti.

Bu ay kesim renklendirme kategorisinde 283, şekillendirme topuz kategorisinde 308 başvuru vardı.

Renk-Kesim Kategorisi’nde, Erdem Kıramer Akmerkez’den İzzet Tabak, MS Hair Club’dan Mustafa Coşkun, Hakan Köse Difference Etiler’den Şevki Dilsiz; Şekillendirme-Topuz Kategorisi’nde ise, Kübra Kurt Hairstylist’den Kübra Kurt, Nesis Kuaför’den Nilgün Ayvaz, Hakan Köse Difference Etiler’den Kadircan Aşçı finalist seçilerek 2019 Yılın Kuaförü Yarışması’nda tasarımlarıyla birincilik için yarışmaya hak kazandılar!

Türkiye’nin en köklü bağımsız kuaförlük yarışması olan Yılın Kuaförü Yarışması’na da ev sahipliği yapan Hairist Kuaförlük Etkinliği bu yıl Hairist EXCLUSIVE adıyla özel bir baloyla düzenleniyor.

2011 yılından bu yana düzenlenen kuaförlük sektörünün en istikrarlı ve prestijli etkinliğinin 9. buluşması 29 Nisan’da Fairmont Quasar’da gerçekleşecek.

2019’da Yılın Kuaförü olmak isteyen yarışmacılar Instagram hesaplarında #mart2019kr ve #mart2019st etiketiyle tasarımlarını paylaşmaya başladı.

İşte şubat ayı için kesim kategorisinde finalist seçilenler…

İzzet Tabak

MUSTAFA COSKUN

SEVKİ DİLSİZ

İşte şubat ayı için şekillendirme topuz kategorisinde finalist seçilenler…

KADİRCAN ASCI

KUBRA KURT

NİLGUNAYVAZ

Luigi Martini ile röportajımız

Avusturalya’dan Luigi Martini bizimle

Önerilenler

Benzer İçerikler