Hairist 2019 için geri sayım başladı!

0

İlham veren saçlar için en iyi atmosfer

2011 yılından bu yana düzenlenen kuaförlük sektörünün en istikrarlı ve prestijli etkinliğinin 9. buluşması 29 Nisan’da gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü bağımsız kuaförlük yarışması olan Yılın Kuaförü Yarışması’na da ev sahipliği yapan Hairist Kuaförlük Etkinliği bu yıl Hairist EXCLUSIVE adıyla özel bir baloyla düzenleniyor.

Özel içeriği, prestijli atmosferi ile Hairist Exclusive bu yıl, seçkin konukları ağarlayacak ve özel içeriğiyle bir kez daha kuaförlüğün dünyanın en güzel mesleği olduğunu katılımcılarıyla birlikte haykıracak.

Yılın Kuaförü Yarışması sonuçlarının da açıklanacağı bu özel geceye ilişkin detaylara sayfalarımızdan ulaşabileceksiniz.

Etkinliğin açıklanan programı şöyle:

Hairist 2019 için geri sayım başladı!

İlham veren saçlar şovu adıyla Artistik Kuaförler Derneği Artistik Ekibi’nin hazırlayacağı özel saç tasarımlarının alkışlara sunulacağı özel gecede Koruncuk Vakfı yararına da sürprizler bulunuyor.

Etkinliğe katılmak için etkinliği destekleyen markaların temsilcileri ile görüşebilir veya 0212 272 02 70 numaralı telefondan Estetica Dergisi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.