fbpx

Hairist 2019 için geri sayım başladı!

Kategori

İlham veren saçlar için en iyi atmosfer

2011 yılından bu yana düzenlenen kuaförlük sektörünün en istikrarlı ve prestijli etkinliğinin 9. buluşması 29 Nisan’da gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü bağımsız kuaförlük yarışması olan Yılın Kuaförü Yarışması’na da ev sahipliği yapan Hairist Kuaförlük Etkinliği bu yıl Hairist EXCLUSIVE adıyla özel bir yemekli baloyla düzenleniyor.

Özel içeriği, prestijli atmosferi ile Hairist 2019 Exclusive bu yıl, seçkin konukları ağarlayacak ve özel içeriğiyle bir kez daha kuaförlüğün dünyanın en güzel mesleği olduğunu katılımcılarıyla birlikte haykıracak.

8 yıldan bu yana devam eden ve yeni yeteneklerin keşfedilmesine olanak tanıyan, ülkemizin en istikrarlı ve köklü kuaförlük yarışması olan  Yılın Kuaförü Yarışması sonuçlarının da açıklanacağı bu özel geceye ilişkin detaylara sayfalarımızdan ulaşabileceksiniz.

Etkinliğin programı şöyle:

Hairist 2019 için geri sayım başladı!

İlham veren saçlar şovu adıyla Kuaförler Derneği Artistik Ekibi’nin hazırlayacağı özel saç tasarımlarının alkışlara sunulacağı özel gecede Koruncuk Vakfı yararına da sürprizler bulunuyor.

Masal Anlatıcısı Judith Malika Liberman ise etkinliğin konuşmacısı olarak yer alıyor.

 

Etkinliğe katılmak için etkinliği destekleyen markaların temsilcileri ile görüşebilir veya 0212 272 02 70 numaralı telefondan Estetica Dergisi’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Etkinlik; AVEDA, DAVINES, HUSH, KERASTASE, L’OREAL PROFESSİONNEL, MATRIX, REVLON PROFESSİONAL, SCHWARZKOPF PROFESSIONAL, VENTOSO PROFESSIONAL HAIR TOOLS markaları tarafından desteklenirken, KARİYER EĞİTİM KURUMLARI, KUAFÖRLER DERNEĞİ VE ESTETICA DERGİSİ tarafından desteklenen YILIN KUAFÖRÜ YARIŞMASI 2019’da etkinlik bünyesinde gerçekleşiyor.

İLHAM VEREN TASARIMLAR ŞOVU

Kuaförler Derneği artistik ekibi tarafından gerçekleşecek ve İlham veren tasarımlar şovu adını taşıyan saç defilesi ile taçlanacak olan etkinlikte:

Cafer Şahin – MM BAHÇECİK

Cemil İrez – HK DIFFERENCE

Fikret Yıldırım – LONDON KUAFÖR

Hakan Çevik – SABİT AKKAYA HAIRSTYLIST

Hasan Yavuz – EBİL 

Hüseyin Alkan – SPACEROOM KUAFÖR

İlknur Akbulut – KUFÖR İLKNUR

İsmet Kemer – YILDIRIM ÖZDEMİR

İzzet Tabak – ERDEM KIRAMER

Pınar Yıldırım – KUAFÖR PINAR YILDIRIM

Sibel Bircan – ZS GÜZELLİK

Soner Dalkılınç – SONER DALKILINÇ SAÇ TASARIM

Suat Tekten – HK DIFFERENCE

Tevfik İrez – GÜLAY TİRAN HAIRSTYLIST

Zeynep Acar – ÇİZGİ SAÇ TASARIM 

Frida Kahlo temasıyla şov gerçekleştirecekler.

Etkinlik giriş biletlerini destekleyen markalardan veya aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz:

https://www.biletino.com/event/eventdetail/6829

 

ETKİNLİK ALANI: 

https://www.google.com/maps/place/Fairmont+Quasar+%C4%B0stanbul/@41.064956,28.998704,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14cab6ff5a2cd7c5:0x4570c2089cdc3fe1!8m2!3d41.064956!4d29.000898

OTOPARK: Otel’in otoparkı ücretsiz olup Vale hizmeti ücretlidir.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz