Sırada IDM Aqua Pedikür var

0

Günümüzde, salon ziyaretçilerinin en önem verdiği konuların başında servis kalitesi ve hijyen şartlarının olduğu bilinen bir gerçek. Demir kurumsal şirketi, sektörün özellikle bu yöndeki taleplerini dikkate alarak geliştirmiş olduğu ürünleri, salonların  kullanımına sunarak tüketicilerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

IDM Aqua Manikür servisini kullanan ve bu ay lansmanı yapılan IDM Aqua Pedikür servisini kullanmaya başlayacak olan işletmecilerimizin yorumları:

Caner Dolapçı, Backstage- Ankara

Caner Dolapçı
Caner Dolapçı

Biz kuaförlerin hizmet sektöründe en çok dikkat edeceği şey hijyen olmalı müşteri artık bilinçli. Müşteriler hijyene çok önem veriyor. O yüzden manikür uygulamamızda IDM tek kullanımlık kaseleri tercih ediyoruz ayrıca bu uygulama bence ekstra bir hizmet değil olması gereken doğru hizmet. Bu ürünleri kullanarak doğacak mikrobik hastalık ya da enfeksiyon risklerini üzerimizden kaldırmış oluyoruz.

Gürdal Fidan, Erdal Gürdal Kuaför- Bursa 

Gürdal Fidan
Gürdal Fidan

Ürün çok başarılı. Müşterilerimiz keratin içeren ürünlerden çok memnunlar. Geri dönüşler çok olumlu. Hijyen açısından tek kullanımlık olması çok iyi. Ayda 450-500 civarında kullanıyoruz.

Ferhat Tepeli, Salonist – Halkalı İstanbul 

Ferhat Tepeli
Ferhat Tepeli

IDM manikürü Salonist Kuaför olarak yaklaşık 2.5 yıldır standart servis olarak müşterilerimize sunuyoruz. Hijyeni en üst seviyede tuttuğumuz salonumuzda IDM manikürün tek kullanımlık ve hijyenik olması bizi çok rahatlattı. Müşterilerimiz de bu hizmetten oldukça memnunlar. IDM manikürü kullandığımız için yeni müşteriler kazandık.

Aynı şekilde şuan da salonumuzda IDM pedikür uygulamasını kullanıyoruz. Bu hizmetten de müşterilerimiz ve biz oldukça memnunuz.

Harun Uzun, Ali Gür Kuaför – Profilo Mecidiyeköy İstanbul

Harun Uzun
Harun Uzun

Ayda 200 300 adet kullanıyoruz çok memnunuz müşterilerimiz hijyenik olduğu için bu ürünleri istiyor. Pedikür ürünleri de kullanıyorum çok güzel.

Mehmet Kaya, Kuaför Mehmet Kaya-Gaziantep 

Mehmet Kaya
Mehmet Kaya

IDM Manikür İnanılmaz derecede memnunuz iki şubemizde yaklaşık ayda 250 civarında kullanıyoruz. Mehmet Kaya kuaför olarak hijyene çok önem veriyoruz. Biliyorsunuz ki günümüzde gittikçe hijyen çok önemli bir hale geldiği için bizde misafirlerimizin sağlığı ve aynı zamanda bizim salonlarımızın kalitesi açısından ve her daim yenilikleri ilke edinme peşinde olduğumuz için sabırsızlıkla IDM Pedikürü çıkmasını bekliyorduk. Çok memnunuz. 

Serhan Soycan, Serhan Soycan Kuaför –Üsküdar İstanbul 

Serhan Soycan

İlk etapta ek manikür gibi seçenek olarak sunduk misafirlerimize fakat artık klasik manikür gibi tercih edilmeye başladı. Şu an salonumuz misafirlerinden %90’ı bunu tercih ediyor çünkü daha hijyenik ve kişiye özel olması gelen misafirlerimizi memnun ediyor. Özellikle son 3 ay içinde IDM Manikür servisinde bir artış söz konusu. IDM Pedikür farklı bir servis olarak müşterilere değer kazandırıyor.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.