Sınır tanımayan kuaförler

Authentic Beauty Concept, önümüzdeki 3 yıl boyunca Sınır Tanımayan Kuaförler’in ana sponsoru olacak.

Sınır Tanımayan Kuaförler Nepal kadınlarını, Nepal’deki Blink Now organizasyonu ile işbirliği içerisinde, kuaförlük / güzellik endüstrisinde kendi kendine yeterli olmaları için destekleyerek eğitiyorlar. Planlanan yeni program kapsamında Sınır Tanımayan Kuaförler, Surkhet’teki yeni salonların salon müdürü olacak 15-20 seçilmiş kadın için bir eğitim sağlayacak.

Sınır Tanımayan Kuaförler Elçiliği görevini, JDO Akademi’nin kurucusu ve Authentic Beauty Concept sözcülerinden biri olan uluslararası saç ve makyaj sanatçısı Juliette den Ouden üstleniyor.


SONY DSC

Sınır tanımayan kuaförler hakkında:

Sınır Tanımayan Kuaförler, hayır ve eğitim amaçlı, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Profesyonel eğitim kursları ile kuaförlüğün teknik yönlerini öğreterek zor durumdaki insanlara ilham veriyor ve onları güçlendiriyor.

Asya’daki başarılı eğitim programları sayesinde, kuaförlük mesleğini erişilebilir bir fırsat yaratmanın evrensel anahtarı ve hayatlarını değiştirmek için bir adım daha ileri gitmek için gerçek bir etki olarak kullanarak tüm öğrencilerde kişisel gelişim yaratıyor.

EĞİTİM HİÇ BU KADAR GÜZEL OLMAMIŞTI

Amacı, öğrencilere bir meslek öğretme, onları motive etme, ilham verme ve kendi enerjilerini ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarma şansı vermek. Öğrencileri profesyonel kuaför olarak iş bulmaları için donatmak Sınır Tanımayan Kuaförler’in verdikleri eğitim seviyesi sayesinde mümkün olmaktadır.

Eğitimleri sadece tekniğe odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda müşteri ilişkilerini de vurgular, yani yüz şeklini saç şekliyle eşleştirme, örgü, fön ve saç toplama gibi şekillendirme teknikleri gibi gelecekteki müşteri isteklerine dikkat eder.

Son yıllarda farklı yaş ve cinsiyetten 100’ün üzerinde öğrenci yetiştirdiler ve bu daha başlangıç ​​gibi görünüyor.


Önerilenler

Benzer İçerikler