fbpx

SHARON MALCOLM’dan DESIRE Koleksiyonu

2019 Kuzey İrlanda Yılın Kuaförü seçilen Sharon Malcolm; “Desire” koleksiyonunda çekici saçları, parmak dalgaları, saçın dokusunu ve hacmini çarpıcı bir şekilde güzel görüntüler oluşturmak için bir araya getirdim” diyor. Koleksiyonunda birçok farklı kesime yer veren Malcolm, keskin hatları ve dalgalı görünümün yansıttığı parlaklığı iddialı kesimlerle buluşturmuş.

Saç: Sharon Malcolm at Sharon Malcolm Hairdressing, Newtownards, Northern Ireland
Makyaj: Siobhon Luckie
Stil: Clare Frith
Fotoğraf: Jack Eames

Sharon Malcolm hakkında:

Sharon Malcolm Hairdressing, Kuzey İrlanda, County Down’da bir kasaba Newtownards’ın kalbinde 5 yıldızlı kuaför salonu hizmeti oluşturmak amacıyla kapılarını Ekim 2000’de açtı ve o zamandan beri, Sharon Malcolm Hairdressing adıyla güçlenmeye başladı.

Sharon Malcolm Hairdressing bol ödüllü bir salon. 2002 yılında ”En İyi Bağımsız Salon” olarak British Hairdressing Business Awards’ta ilk ödülünü aldı. Daha sonraki yıllar boyunca Sharon Malcolm, Ards Business Ödülleri’nde “En İyi Müşteri Hizmeti” ve “En İyi Eğitim ve Geliştirme”; En İyi Bölgesel Salon, saygın endüstri yayını Hair Magazine’den ve ayrıca Schwarzkopf Irish Hairdressing Business Awards’ta ”Müşteri Hizmetleri” kategorisinde ödüllendirildi.

Sharon, prestijli Hairdressing Business Awards’ta, Kuzey İrlanda Yılın Kuaförü ödülünü de aldı ve dünyadaki saygın yayınlarda koleksiyonları yer aldı.

Son olarak yine 2019 British Hairdressing Awards’ta yine Kuzey İrlanda Yılın Kuaförü ödülünü alarak başarılarını istikrarlı bir şekilde korumaya devam ediyor.

Diğer koleksiyonları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz