fbpx

Sevgililer Günü İzlenecek Filmler Tavsiyesi

Sevgililer günü için bir plan yapmayan ve sevgililer günü hediyesi olarak baş başa geçirilen bir gece düşünen kişiler için bir ilaç gibi gelecek film listesini beğenilerinize sunuyoruz. Listemizde yer alan klasik romantik filmler birbirinize olan sevginizi size hatırlatacak ve sevgililer gününüz sade ama yoğun bir romantizm ile geçecektir. Sevgililer günü izlenecek filmler tavsiyesi isteyenler için en unutulmaz filmleri derledik.

sevgililer günü izlenecek filmler önerileri
Pexels


1- Before Sunrise (1995)


Celine ve Jesse’nin hikâyesi olan 1995 yapımı bu unutulmaz romantik film klasiği pek çok insanın hala sevgililer gününde izlenecek filmler listesinde yer alıyor. Filmde, bir tren yolculuğunda karşılaşan iki karakter sohbet etmeleri sonucu birbirine yakınlık duymaya başlar. Ardından trenden birlikte inmeye karar verirler ve Viyana sokaklarında sabah kadar gezerler. Güneşin doğuşu ile ayrılmak zorunda kalan ikili birbirlerine bir söz verirler. Bu söz üzerine derinleşen filmi izlediğinizde sevgilinize olan aşkınız perçinlenecek ve izledikten sonra mutlaka serinin ikinci ve üçüncü filmlerini de izlemeden edemeyeceksiniz.


2- The Notebook (2004)


Romantik filmler denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri şüphesiz Ryan Gosling oluyor. Partneri Rachel Mcadams ile muhteşem bir uyum yakalayan Gosling, unutulmaz bir filme imza attığına şahitlik ediyoruz. Gerçek hayatta da bir süre sevgili olan ikili The Notebook filmi ile izleyenlere oldukça duygusal anlar yaşatıyor. İzlediğinizde, 1940’lar ve günümüzde geçen film iki genç olan Noah ve Allie’nin tutku dolu aşklarına tanıklık edeceksiniz. Noah ve Allie’ni aşk hikâyesinin mutlaka sevgililer gününde izlenecek filmler listenizde yer almalı! Filmi izlerken büyük bir heyecan hissedecek ve sevgiliniz ile daha da yakınlaşacaksınız.

3- Ten Things I Hate About You (1999)


Bir Heath Ledger efsanesine tanık olmak ister misiniz? Sevgililer günü izlenecek filmler sıralamasında en üstlere yazılan filmlerden biri de Ten Things I Hate About You oluyor. Lisede sınıf arkadaşı olan Patrick Verona karakterinin Katarina Stratford karakteri için yani aşk için yapabileceklerine adeta tanıklık edeceksiniz. Sevgililer gününde Heath Ledger’ın sesinden “Can’t Take My Eyes Off You” performansı dinleyecek ve bir daha unutamayacaksınız. Filmi izlerken sizde Heath Legder’a eşlik edebilir ve sevgilinize şarkı söyleyebilirsiniz.

4- The Holiday (2006)


Cameron Diaz, Kate Winslet ve Jude Law’ın başrollerini paylaştığı bu sıcacık film, sevgililer günü film önerileri listesinde olmazsa olmaz filmlerden biri! Noel tatili için yalnız ve yorgun olan iki genç kadının evlerini değiştirmeleri ile başlayan serüven sizi tam bir aşk rüzgârının içinde bırakacakt. İki genç kadın aradıkları aşkı noel tatilinde bulacak ve evlerine dönmeleri oldukça zor olacak. The Holiday filmi tam da sevgililer günü için aradığınız film oluyor ve aradığınız romantizmi sizlere adeta yaşatıyor!

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz