Sektörde Dikkat Çekici Atamalar Gerçekleşti…

Kategori

Sektörde Atamalar…

Kuaförlük sektörüne hizmet veren ve kurumsal yapıya sahip pek çok markada gerçekleşen değişikliklerle sektör yenilenip taze kan sağlarken, konusunda deneyimli profesyonellerin gidişi de burukluk veriyor….

İşte kısa bir süreden bu yana sektörde neler yaşandığına bakalım…

L’Oréa Professionnel Eğitim Müdürü Zeynep Atasoy’un emekli olmasının ardından bu görevi Uğur Bakan devir alırken;

Kérastase Marka Müdürü Neslihan Üner’in kişisel tercihleri nedeniyle yaşamında farklı bir yol çizmek istemesinin ardından bir süredir boş duran pozisyona uzun yıllardır sektöre yurtiçinde ve yurt dışında hizmet veren ve başarılı projeler gerçekleştiren ‘L’Oréal Professionnel Pazarlama ve Eğitim Müdürü Hande Aydın getirildi.

Hande Aydın’dan boşalan L’Oréal Professionnel Pazarlama ve Eğitim Müdürlüğüne ise Matrix Pazarlama Müdürü Levent Allovi getirildi.

L’Oréal Profesyonel Ürünler Bölümü Genel Müdürü Emine Akad Gürpınar’ın Lüks Ürünler bölümüne geçişinin ardından yurtdışından dönüş yapan Gülşah Camcı Yılmaz, L’Oréal Profesyonel Ürünler Bölümünün yeni genel müdürü oldu.

Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığını daha önce duyurduğumuz sektörün tecrübeli ismi Nuri İpekçi, Yöntem Profesyonel Kozmetik’te  Genel Müdür olurken bu görevi de yürüten Müslime Duğraç  Engin Grup’taki tüm şirketlerin sorumluluğunu alarak CEO olarak atandı. Pazarlama Müdürlüğüne ise uzun yıllardır Engin Grup bünyesinde farklı görevlerde yer almış olan Gözde Dumarık getirildi.

Teknik ekipler tarafında;

Schwarzkopf Akademi’de uzun yıllardır başarıyla görev yapan Çağlar Yurga, ayrılarak tekrar kuaförlüğe dönerken;

Wella bünyesinde Nida Sarı, Wella Uluslararası eğitim ekipleri içerisinde ‘trendsetter eğitmen’ unvanını aldı.

Sektörde Dikkat Çekici Atamalar Gerçekleşti...

 

Önerilenler

Benzer İçerikler