Schwarzkopf’un 120 yıl şerefine

Kategori

Schwarzkopf’un tüm dünyadaki 120. yıl kutlamalarında Türkiye farkı…

Schwarzkopf yeni yaşına çok daha büyük bir enerjiyle başlıyor. YENİDEN başlayan bu özel yolculuğa siz de şahitlik edin!

Schwarzkopf Türkiye ‘120 yıldır hep kuaförlerimizle birlikte ürettik; ilham aldık, ilham verdik. Her zaman olduğu gibi 120. yılımızda da sizlere ilham vermek ve birlikteliğimizi kutlamak adına hayallerin ötesinde bir organizasyona imzamızı atıyoruz.’ sözleriyle   120.yıl kutlamalarının ihtişamına yönelik ipuçları veriyor: ‘hayallerin ötesinde!’

Schwarzkopf’un 120 yıl şerefine

24 Eylül Pazartesi günü İstanbul Volkswagen Arena’da 1000’den fazla katılımcının yer alacağı büyük bir şova hazırlanan Schwarzkopf Türkiye için podyumlardaki en yeni trendleri paylaşmak üzere Tyler Johnston ve Richard Ashforth görkemli bir atmosferde izleyicilerle paylaşacaklar.

Geceye damga vuracak en önemli bölüm ise Miss Turkey 2018 Güzellik Yarışması. Türkiye Güzeli katılımcıların şahitliğinde seçilecek ve finalin hemen arkasından Ozan Doğulu sahne alacak.

Basın, özel davetliler, trend setterlar, Türkiye’nin en iyi kuaförlerinin ve Türkiye güzellerinin bir arada olacağı bu gecede en son trendler yansıtılırken Miss Turkey 2018 Güzellik Yarışması ile heyecan doruğa ulaşacak.

Özel Estetica Alanı

120.yılını kutlayan Schwarzkopf için düzenlenen bu görkemli etkinlik için kuaförlüğün uluslararası yayını olarak Estetica Dergisi’de özel bir alanla etkinlikte yer alarak Türkiye’nin en iyi kuaförleriyle birlikte kutlamanın bir parçası olacak. Estetica Dergisi Genel yayın Yönetmeni Erkan Güzel’in ifadesi heyecan dolu: ‘dünyanın en güzel mesleğine 120 yıldır katkı sağlayan, gelişim ve değişim için tutkuyla çaba gösteren Schwarzkopf’un 120.yılını kutlamak bizim için de büyük bir heyecan.’

Schwarzkopf yeni yaşına, YENİDEN ve çok daha büyük bir enerjiyle başlıyor. YENİDEN başlayan bu özel yolculuğa siz de şahitlik edin!

Etkinliğe katılmak için ne yapmanız lazım?

Kutlama için hazırlanan ve aşağıda yer alan web sitesinden kayıt ol butonu ile form doldurulabilir, ayrıca Schwarzkopf Professional satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz:

Web sitesi :

http://www.schwarzkopf120yil.com

Tyler Johnston kimdir?

Dünyanın en önde gelen stilistlerinden Schwarzkopf Professional Global Elçisi Tyler Johnston, sokak stilini yaratıcılığı ile birleştiren trend saçlar uzmanıdır. En çok konuşulan saç kesimleri arasında David ve Victoria Beckham çifti, Cate Blanchett ve Lily Allen bulunuyor.

Richard Ashforth kimdir?

Yaratıcılığı ve ayrıntılara önem vermesiyle tanınan Richard Ashforth İngiltere’nin en yetenekli stilistlerinden biri olarak ün kazanmıştır.

Sayısız Fashion Week defilelerinden Peter Lindbergh, David Bailey ve Amerikan & İngiliz Vogue dergilerinin fotoğraf çekimlerine kadar uluslararası moda sahnesinin en büyük isimleriyle sık sık çalışmalar yapmaktadır.

Haberin tamamını Estetica Dergisi Yaz Sayısında bulabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…

Önerilenler

Benzer İçerikler