fbpx

Sudi Etuz 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Kategori

Kült detayları modern bir üslupla yorumlayan tasarımcı Şansım Adalı

Zarif Koleksiyon

Sudi Etuz 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Sudi Etuz 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Şansım Adalı, romantik, feminen ve zarif çizgide duran kadınları yaratmayı hedefliyor. Moda ve tasarım sektörüne giriş yaptığı andan itibaren  koleksiyon sunumları ile adından sıkça söz ettiriyor. Tasarımcı, markası Sudi Etuz‘un İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında dijital olarak gerçekleşen organizasyonda  tanıttı. Tasarımcı dünyada bir ilki gerçekleştirerek koleksiyonunu markasına ait dijital karakter SUI-D’nin ön sunumuyla izleyicilerle buluşturdu.

Sudi Etuz 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Sade ve şık görünümler

Bambaşka bir hava

Geçmiş koleksiyonlarında mekan seçimleri, teknoloji kullanımı ile büyük bir başarı ve etkileşim elde eden tasarımcı, bu sezon da içinde bulunduğumuz dijitalleşme dönemine uyumlu sunumunu avatar karakteri SUI-D’nin animasyon açılışıyla gerçekleştirdi. Aylar süren hassas bir çalışmanın ürünü olan dijital karakter, Sudi Etuz markasının tanıtımını gerçekleştirirken ayrı kişilik kodlamalarıyla bağımsız bir dijital kimlik olarak sosyal platformlara damga vurdu. Şansım Adalı ve markanın dijital ekibi global moda seyrinin tamamen değiştiği bu dönemde, lokal tanıtıma ezber bozan global bir yaklaşımla yarattığı karakteri lanse etmenin heyecanını paylaşmayı tasarım dünyasında büyük bir değişimin sonucu olarak niteledi. Zamansız stiller, minimalist yaklaşımlar ile klasik çizgileri modern bir yapı ile sunan tarasımcı bu sene de birbirinden çarpıcı kıyafetler ile özel bir koleksiyona imza attı.

Sudi Etuz 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Özgün ve özel bir koleksiyon

Şansım Adalı yeni koleksiyonunu: “Kendi sonsuz karmaşasında bireysel özgünlüğünü başarabilmiş bir yaşam arayışı ve bunun beraberinde gelen “doğal” sorgulamalar… Çoğulluğun ve farklılığın içinde bir olabilmek. Beton yapıların statikliğinde kendine bir yaşam alanı yaratan ünik bir bitki doğallığında…” olarak niteledi. Koleksiyonda “denim’lerin” doğal renklerle kullanılması fakat protest romantizmin de yırtılan dikişlerde kendini göstermesi dikkat çekti. Markanın tasarım imzası haline gelen kol duruşlarının bu sezon halatlarla yükselişi, renkli nakış işlemeler, boncuklar, tüllerin arasından kendini gösteren desenler gelecek yazın giyim yorumlarına natürel bir gönderme yaptı. Performansta kullanılan  modellerin yaşsız, milliyetsiz ancak kimlikli karması da sunumun tam kalbinde, yeni dünya yaşamına kavramsal bir tasarım bakışını gösterdi.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz