fbpx

SALON PROFİLİ: SWELL BEAUTY SİDNEY

Swell Beauty Sydney iki yıl önce Nival Ferreira, iş ortağı ve kuzeni Humberto Povoa tarafından kuruldu. O zamandan beri Brezilyalı ikili sadık Güney Amerikalı müşterilerinin ve Rosebery yerlilerinin gözyaşlarına yöneliyor, diyor Michelle Ruzzene.

Swell’de bir gezi, uzun zamandır kayıp bir amigo’nun evine adım atmak gibi – şampanya mantarı patlar ve yiyecek tabağı sunulur. Yönetici Gabby Bretz, yakın zamanda yenilenmiş, endüstriyel görünümlü bir salon zeminiyle karşılaştıkları ikinci kattaki alana merdivenlerden çıkarken müşterilerle buluşuyor.

Açıkta kalan tuğla duvarlar, döşeme tahtaları, açık tavan kirişleri, boru duvar rafları ve siyah ve bakır kolye ışıkları, salona gerçek bir endüstriyel his vermek için gri ve siyah sandalyeleri ve havzaları tamamlıyor.

Gabby, yenileme işleminin yerel çevreye uygun olarak tamamlandığını açıkladı. “Salonun bulunduğumuz bölgeye uymasını istedik. Rosebery ve İskenderiye bu depoda çok sayıda kafe, restoran ve yerel bira fabrikası olduğundan, endüstriyel bir havaya gittik” dedi. “Binanın kendisi işlek bir yol üzerinde yer alıyor, ancak sakin ve huzurlu bir his veren ağaçlarla kaplı bir arka sokak manzarasına sahip olacak kadar şanslıyız.”

22 yılı aşkın bir süredir saç işinde olan Nival, Brezilyalı yıldızların ve WAG’ların düzenli olarak Sao Paulo’da ziyaret ettiler ve burada kuaförlerden güzellik uzmanlarına kadar 25 kişilik bir ekiple çalışıldı.

Swell Beauty Sydney kısa süre sonra kuruldu ve ikisi yeteneklerini ve deneyimlerini Avustralya pazarına aktarmaya odaklandı. Şu anda yedi personeli var ve iş büyüdükçe daha fazla profesyonellerin takıma katılma arayışındalar. Salon, sarışın hizmetlerinin uzmanlık alanı olan tam bir hizmet menüsüne sahip. 

Daha fazla bilgi için www.swellbeautysydney.com.au adresini ziyaret edin .

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz