Salon hesabınız için en iyi Instagram fotoğrafları nasıl çekilir?

Sosyal medya platformları yeni dünyanın en iyi pazarlama yöntemi! Potansiyel müşterileriniz için oluşturduğunuz portfolyonuzun en iyi şekilde göründüğüne emin olun. Instagram hesabınızı her zaman güncel ve farklı tutmalısınız. İşte hesabınızı sıra dışı gösterebileceğiniz 4 ipucu…

1- Basit olmayın!

Temiz ve beyaz bir arkaplana sahip olmak güzel tabii ama bu fotoğraflarınızı oldukça sıradan gösterir. Her şeyin aynı olduğu bir denizde eşsiz olmalısınız. Salonunuzda yaratıcı ve farklı arkaplanlar oluşturun.

2- Odak nokta: Şekillendirme

Renkleri unutun. Fotoğrafta göze ilk çarpan şey şekillendirme. Gerçekten saçı mükemmel şekillendirmelisiniz ki fotoğraftaki bütünlük tamamlansın.

3- Ürünleri bırakın

Yağlar, serumlar ve o şeytani parlak sprey fotoğrafı öldüren şeylerin başında geliyor. Saça mutlaka ürün kullanılması gerekiyorsa, fotoğrafı çektikten sonra kullanmalısınız çünkü siz görmeseniz bile fotoğrafta gözle göründüğünden daha kötü görünecek.

4- Kesinlikle ring light edinmelisiniz

Fotoğraf çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tabii ki ışık. Kötü ışıkta çekilen fotoğrafta saç ne kadar güzel olursa olsun gözle gördüğünüz etkiyi alamazsınız. Bu nedenle mutlaka ring light almalı ve fotoğrafları o ışıkla çekmelisiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler